نسخه مستقل Marvel’s Spider-Man Remastered برای PS5 در ماه می عرضه می شود


علاوه بر کمیک پیش درآمد Marvel’s Spider-Man 2، توسط Insomniac Games اعلام شده است Marvel’s Spider-Man Remastered در اواخر این ماه برای PS5 برای خرید مستقل در دسترس خواهد بود. ریمسترها قبلا در انحصار Ultimate Edition بودند. Marvel’s Spider-Man: Miles Morales زمانی که در نوامبر 2020 راه اندازی شد.

می توان آن را به صورت مستقل با قیمت 49.99 دلار خریداری کرد. هر کسی که بازی پایه، Digital Deluxe Edition یا Game of the Year Edition را روی PS4 خریداری کرده باشد، می تواند با قیمت 10 دلار آن را ارتقا دهد.که مالک است Marvel’s Spider-Man: Miles Morales همچنین می توانید برای دریافت ریمستر به نسخه Ultimate ارتقا دهید.البته اگر می خواهید بازی کنید مرد عنکبوتی مارول برای ارتقا از طریق پلی استیشن پلاس واجد شرایط نیست.

بررسی های ما را بررسی کنید Marvel’s Spider-Man Remastered اینجا. همچنین در رایانه شخصی از طریق Steam و فروشگاه Epic Games موجود است.با توجه به Marvel’s Spider-Man 2، پاییز امسال برای PS5 عرضه می شود. Insomniac یک ماه عرضه ارائه نکرده است، اما سونی انتشار خود را برای این سال مالی تکرار کرده است. برای جزئیات بیشتر، به خصوص در مورد شایعه PlayStation Showcase در اواخر این ماه، با ما همراه باشید.



نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *