برایان اینتیهار از Insomniac می‌گوید: مرد عنکبوتی 3 مارول پتانسیل این را دارد که «حماسه‌ای زیبا» باشد.


مرد عنکبوتی مارول 2 قبل از تعطیلات آخر هفته منتشر شد و بازخوردهای مثبتی داشت، اما به نظر می‌رسد اینسومنیاک گیمز از قبل به آینده فکر می‌کند. در حالی که پایان دنباله آن کمی آن را آزار می دهد، برایان اینتیهار، کارگردان ارشد خلاق، به طور خلاصه در مورد امکان ساخت فیلم سوم در پادکست Friends Per Second صحبت کرد.

“اگر مرد عنکبوتی 1 و مایلز مورالس مثل ما بود مرد آهنی، و مرد عنکبوتی 2 مثل این بود جنگ داخلی، منطقاً از آنجا به کجا می رویم؟ فکر می کنم خیلی حماسی خواهد بود. اما می دانید، ما آن را درک می کنیم. شاید به نظر کار مهمی نباشد، اما شگفت زده کردن قیاس ها نمی توانند تصادفی باشند. در پایان، بخش بی نهایت و پایان بازی وقایع را دنبال کرد کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی، در همین حال جنگ داخلی ادامه در مانگا تهاجم مخفی.بیایید ببینیم Insomniac بعدی است یا خیر مرد عنکبوتی مقیاس مشابهی دارند.

در این بین، توسعه‌دهنده با ارائه یک spinoff متمرکز بر Venom در صورت وجود تقاضای کافی برای بازیکن مخالف نیست. منتظر اخبار بیشتر در این زمینه باشید. همچنین، بررسی های ما را بررسی کنید. مرد عنکبوتی مارول 2. ما به بازی امتیاز 9 از 10 دادیم و داستان، باس فایت ها، مبارزات و جهان باز را تحسین کردیم و از پیشرفت انتقاد کردیم. همچنین می توانید یادداشت های پچ را برای اولین به روز رسانی در اینجا بررسی کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید