Marvel’s Spider-Man 2 در به روز رسانی های آینده کت و شلواری به سبک دوچرخه سواری دریافت خواهد کرد


در همین حال مرد عنکبوتی مارول 2 78 کت و شلوار ارسال شده است و تعداد بیشتری در راه است. در توییتی جدید، جان ویک: فصل 4 رینا ساویاما، بازیگر، کت و شلوار جدیدی را که با برند پوشاک KidSuper طراحی شده، رونمایی کرده است. لباسی به سبک دوچرخه‌سواری متشکل از یک ژاکت چرمی و شلوار، و در به‌روزرسانی آینده در دسترس خواهد بود.

جالب اینجاست که این اولین لباس از سه لباس بعد از عرضه است، با همکاری KidSuper با بازیکن فوتبال وینیسیوس جونیور و راننده F1 لاندو نوریس. ما هنوز نمی دانیم که این کت و شلوارها چه چیزی را ارائه می دهند، اما لباس دوچرخه سواری منحصر به فرد است. این لباس Spirit Spider نیست. مرد عنکبوتی مارولاما فضایی کاملا متفاوت.

مرد عنکبوتی مارول 2 همچنین برای PS5 موجود است. بررسی ما از بازی را در اینجا و تجزیه و تحلیل گرافیکی ما را در اینجا بررسی کنید. دنباله‌ای تایید نشده است، اما کارگردان برایان اینتیهار می‌گوید که این فیلم «بسیار حماسی خواهد بود» و متعجب است که سازندگان از اینجا به کجا خواهند رفت. ما همچنین در حال بررسی واکنش طرفداران به یک اسپین آف بالقوه هستیم که با Venom شروع می شود، اما فقط زمان مشخص خواهد کرد.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید