Marvel’s Spider-Man 2 “با راه اندازی حتی بهتر خواهد شد” – Insomniac


در کامیک کان اخیر سن دیگو، Insomniac اولین تریلر از داستان جدید خود را به نمایش گذاشت.Marvel’s Spider-Man 2،بیایید نگاهی دیگر به نحوه شکل‌گیری دنباله‌ای که مدت‌ها در انتظار آن بودیم، و مدل‌های جدید و به‌روز شده شخصیت‌هایی که بسیاری از مهم‌ترین بازیگران داستان را به رخ می‌کشند بیندازیم. از نظر بصری، بازی مطمئناً از آنچه تاکنون نشان داده شده است تأثیر قوی می گذارد و به گفته سازنده، تا زمان انتشار بازی نهایی، حتی بهتر خواهد شد.

مدیر انجمن و بازاریابی Insomniac اخیراً به توییتی در توییتر پاسخ داده است که در آن مدل‌های چهره جدید و به‌روزرسانی شده برای برخی از شخصیت‌های کلیدی بازی ذکر شده است و گفته است که بازی تا زمان عرضه حتی بهتر خواهد شد.کاهش گرافیک چیزی است که بازیکنان معمولاً در بسیاری از نسخه‌های منتشر شده با آن دست و پنجه نرم می‌کنند، اما عناوین شخص اول سونی به طور کلی کار بزرگی در بهبود ظاهری خود در نسخه‌های نهایی خود انجام داده‌اند، بنابراین طرفداران خوشحال خواهند شد که بدانند Insomniac قرار است همین روند را دنبال کند.Marvel’s Spider-Man 2.

در همین حال، اسکرین شات های جدیدی از بازی منتشر شده است که مایلز، پیتر، هری و نورمن آزبورن را در میان دیگران به نمایش می گذارند. زیر را بررسی کنید.

در کنار آخرین تریلر بازی، Insomniac جزئیات جدیدی از داستان و برخی از شخصیت های اصلی و همچنین نحوه گسترش مکانیک تراورس و جهان باز در دو بازی قبلی را فاش کرد.

Marvel’s Spider-Man 2در 20 اکتبر برای PS5 منتشر شد. سونی همچنین نسخه محدود جدیدی باندل PS5 را معرفی کرد. اینجا را بررسی کن.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *