بازی Marvel’s Spider-Man 2 باعث می شود که نوسانات بیشتر بر اساس مهارت باشد


Insomniac Games اخیرا تایید کرده است که: مرد عنکبوتی مارول 2 این دارای یک گزینه جدید به نام Swing Steering Assist است که به بازیکنان اجازه می دهد تا تجربه خود را در عناوین جهان باز به روش های جدیدی سفارشی کنند. پس از این، جیمز استیونسون، مدیر انجمن نیز توضیح مختصری در مورد اینکه این ویژگی دقیقا چه می کند، ارائه کرد.

استیونسون به یکی از طرفدارانش در توییتر پاسخ داد و گفت که دستیار چرخش چیزی شبیه به آن نیست. مرد عنکبوتی مارول 2 تعداد زیادی گزینه دسترسی وجود دارد، اما در صورت تمایل می‌توانید بازی را سخت‌تر کنید. به طور پیش فرض، Swing Assist روی بالاترین سطح ممکن، 10 تنظیم شده است. با این حال، اگر بازیکنی تاب بازی را بخواهد که به پشتیبانی کمتر و مهارت و دقت بیشتری نیاز دارد، می‌تواند در صورت لزوم سطح را پایین بیاورد.

اینسومنیاک نیز قبلاً به این موضوع اذعان داشت مرد عنکبوتی مارول 2 به بازیکنان این امکان داده می شود که آسیب سقوط را فعال کنند، بنابراین واضح است که کسانی که می خواهند تجربه آنها روی گیم پلی چالش برانگیزتر و مبتنی بر مهارت تمرکز کند، می توانند آن را مطابق با اهداف خود سفارشی کنند.

مرد عنکبوتی مارول 2 قرار است در 20 اکتبر برای PS5 منتشر شود. لیست جزئی از غنائم را اینجا ببینید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید