آسیب پاییز در Marvel’s Spider-Man 2 فعال شده است


زمانی که در نقش مرد عنکبوتی بازی می کنید لازم نیست نگران آسیب سقوط باشید، اما اگر می خواهید این چروک را به مکانیک های پیمایش عالی آینده خود اضافه کنید، مرد عنکبوتی مارول 2جالب اینجاست که در واقع گزینه ای برای روشن کردن آن وجود دارد.

پس از موج جدیدی از جزئیات جدید و فیلم‌های گیم‌پلی در مورد عنوان جهان باز آینده که توسط YouTuber Blitzwinger کشف شد. مرد عنکبوتی مارول 2، بازیکنان این گزینه را دارند که آسیب سقوط را فعال کنند. البته، همانطور که بازیکنان به یاد دارند، آسیب سقوط واقعاً یک مشکل نبود. مرد عنکبوتی مارول و Marvel’s Spider-Man: Miles Moralesبنابراین این اولین مورد جالب در این سری است.

اخیراً موارد زیر نیز فاش شده است: مرد عنکبوتی مارول 2همانطور که در سراسر جهان باز پرواز می کنید و سعی می کنید جلوی جنایت را بگیرید، ممکن است با مرد عنکبوتی دیگری برخورد کنید. مرد عنکبوتی به شما ملحق می شود و قبل از رفتن دوباره به ماموریت به شما کمک می کند تا با مجرمان مقابله کنید.

مرد عنکبوتی مارول 2 ” قرار است در تاریخ 20 اکتبر برای PS5 منتشر شود. توسعه دهنده Insomniac Games اخیرا تایید کرده است که این بازی طلایی شده است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید