Marvel’s Spider-Man 2 به بازیکنان اجازه می دهد از خانه عمه می در کوئینز دیدن کنند.


اخیرا در San Diego Comic-ConMarvel’s Spider-Man 2این پنل جزئیات جدیدی از گیم پلی و داستان را به همراه یک تریلر جدید انفجاری برای قسمت جدید موردانتظار به ما ارائه کرد. در حال حاضر، یک نسخه بریده شده از پنل و برخی از نکات برجسته آن نیز در یوتیوب آپلود شده است که اطلاعات جدید بیشتری را در مورد بازی نشان می دهد.

به عنوان مثال، همانطور که مدیر ارشد هنری جاسیندا چو اعتراف کرد،Marvel’s Spider-Man 2جهان باز گسترش یافته نه تنها زمین های بیشتری را برای گردش آزادانه بازیکنان به ارمغان می آورد، بلکه شامل جهان های واقعی جدید و مکان های دیدنی مارول نیز برای بازدید بازیکنان می شود. قابل توجه در دسته دوم، به طور جالبی، خانه عمه می در کوئینز است.

چو در یک میزگرد گفت: «نه تنها فضای گیم پلی بیشتر و مکان های بیشتری برای لذت بردن وجود دارد، بلکه برخی از مکان های دیدنی مارول و همچنین مکان های دیدنی نیویورک نیز وجود دارد. برای مثال، من می دانم که همه در کوئینز دوست دارند به خانه عمه می بروند و ببینند پیتر کجا زندگی می کند.

Insomniac همچنین از هنر مفهومی جدیدی که خانه عمه می در بازی به نظر می رسد رونمایی کرد. آن را به همراه ویدیویی از کل پنل زیر بررسی کنید. البته با توجه به اتفاقات عنوان اول، باید جالب باشد که بازی چگونه خانه خاله می را در داستان خود گنجانده است.

Marvel’s Spider-Man 2]در 20 اکتبر برای PS5 منتشر خواهد شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *