سونی تکرار می کند، مرد عنکبوتی 2 مارول در سال مالی جاری عرضه خواهد شد


PS5 تعدادی عناوین انحصاری را برای چند ماه آینده در اختیار دارد و در حالی که بسیاری از آنها عناوین اول شخص نیستند، مدتی است که مردم را هیجان زده کرده اند. Insomniac Games تایید کرد که: Marvel’s Spider-Man 2قرار است پاییز امسال منتشر شود، و سونی همچنین تاکید کرده است که در حال حاضر در مسیر عرضه قرار دارد.

سونی در گزارش سود سه ماهه اخیر خود موارد زیر را تایید کرد:Marvel’s Spider-Man 2ما در مسیر انتشار امسال هستیم. ما در حال برنامه ریزی برای انتشار یک عنوان بزرگ هستیم، Marvel’s Spider-Man 2در این سال مالی، ما به ایجاد IP جدید، توسعه عناوین کاتالوگ برای رایانه شخصی و تقویت توسعه خدمات بازی زنده ادامه خواهیم داد. ”

سال مالی 31 مارس سال بعد به پایان می رسد.Marvel’s Spider-Man 2ممکن است خیلی زودتر از آن بیرون بیاید. همانطور که گفته شد، پنجره رسمی عرضه در پاییز است، اما تونی تاد، بازیگر نقش ونوم در این بازی، اخیرا اشاره کرد که بازی در ماه سپتامبر منتشر خواهد شد. پیتر پارکر/بازیگر مرد عنکبوتی یوری لونتال نیز اخیرا گفته است که کار موشن کپچر او روی این بازی به پایان رسیده است.

زمانی که یک اطلاعیه رسمی وجود داردMarvel’s Spider-Man 2یا فقط مطمئن شوید که برخی از گیم پلی هنوز دیده نشده اند. Insomniac از طرفداران می‌خواهد کمی صبر داشته باشند، و با توجه به اینکه سونی در حال برنامه‌ریزی رویداد PlayStation Showcase در ماه مه است، ممکن است زمان زیادی از معرفی بازی نگذرد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید