Marvel’s Spider-Man 2 یک “ماجراجویی حماسی تک نفره” بدون همکاری خواهد بود.


توسعه دهنده Insomniac Games عناوین آینده خود را اعلام کرد Marvel’s Spider-Man 2 هیچ ویژگی Co-op وجود ندارد، در عوض تمرکز کامل بر روی یک “ماجراجویی حماسی تک نفره” است. همانطور که توسط Eurogamer گزارش شده است، این استودیو در پاسخ به سوال یکی از طرفداران مبنی بر اینکه آیا بازی دارای ویژگی Co-op خواهد بود یا خیر، این را از طریق توییتی به وضوح بیان کرد.

Marvel’s Spider-Man 2 در ابتدا در سپتامبر 2021 اعلام شد، از آن زمان هیچ تریلر یا فیلمی از گیم پلی بازی منتشر نشده است. سونی نمایشگاه بعدی پلی استیشن خود را فردا برگزار خواهد کرد، بنابراین احتمالاً نمایشگاه بعدی خواهد بود. Marvel’s Spider-Man 2 در طول رویداد ظاهر می شود.

با این حال، علی‌رغم عدم وجود جزئیات خاص در مورد بازی، در استریم Twitch سازنده در اوایل این ماه، جان پوکت، کارگردان روایت، درباره هیجان خود برای دنباله آینده صحبت کرد. Puckett جزئیاتی در مورد این بازی فاش نکرد، اما گفت که تیم در تلاش است تا آن را به “بهترین بازی که تا به حال ساخته‌ایم” تبدیل کند.

جیم رایان، رئیس سونی اینتراکتیو اینترتینمنت نیز اخیرا در مصاحبه ای با فامیتسو گفت: Marvel’s Spider-Man 2 این بازی به طور انحصاری برای PS5 توسعه داده شده است و هیچ برنامه ای برای انتشار PS4 ندارد، بنابراین هیچ سازشی وجود ندارد.

در عین حال Marvel’s Spider-Man 2 هنوز تاریخ انتشار مشخصی وجود ندارد، اما تونی تاد، بازیگر نقش ونوم در این بازی، گفت که قصد دارد در ماه سپتامبر اکران شود.

نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید