Marvel’s Spider-Man 2 تا سال 2024 به بازی جدید و بازپخش ماموریت اضافه خواهد کرد.


Insomniac تمایل دارد ویژگی‌های اضافی را در زمان راه‌اندازی در بازی‌های خود قرار دهد و عناوین توسعه‌دهنده با تعدادی حالت و ویژگی‌های اضافی همراه هستند تا به بازیکنان کمک کنند حداکثر استفاده را از بازی‌های خود ببرند. مرد عنکبوتی مارول 2با این حال، یک یا دو ویژگی از این دست در زمان راه اندازی وجود خواهد داشت و ما انتظار داریم که در آینده ای نه چندان دور وارد بازار شوند.

جیمز استیونسون، مدیر جامعه و بازاریابی Insomniac Games، در پستی که در زمان عرضه در توییتر منتشر شد، گفت: مرد عنکبوتی مارول 2 هیچ حالت New Game Plus وجود ندارد و هیچ گزینه ای برای پخش مجدد ماموریت وجود ندارد. هر دوی این ها در به روز رسانی های پس از عرضه به صورت رایگان به بازی اضافه خواهند شد. استیونسون می گوید که آنها در پچ روز اول بازی گنجانده نخواهند شد، اما گفت که احتمالاً قبل از پایان سال وارد خواهند شد.

با این حال، بازی در زمان راه اندازی یک حالت عکس بسیار قدرتمند خواهد داشت. اطلاعات بیشتر در مورد انتظارات از انتشار قریب الوقوع بازی را اینجا بخوانید.

در بررسی ما: مرد عنکبوتی مارول 2، به آن نمره 9/10 داد.مرد عنکبوتی مارول 2 دقیقاً همان دنباله‌ای است که شما می‌خواستید، و در حالی که این‌جا و آن‌جا تلو تلو می‌خورد، در نهایت تقریباً از هر جهت که مهم‌تر است نسبت به نسخه قبلی خود پیشرفت می‌کند. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

مرد عنکبوتی مارول 2 در 20 اکتبر برای PS5 منتشر شد. می‌توانید با بررسی خلاصه‌های رسمی سونی و اینسومنیاک از دو بازی گذشته در اینجا، برای عرضه آماده شوید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید