marvel's spider-man 2

Marvel’s Spider-Man 2 یک اضافه شدن آسان به لیست علاقه مندی های فروشگاه پلی استیشن من بود


ما چیزی ندیده ایم و نشنیده ایم Marvel’s Spider-Man 2 از زمانی که سونی آن را در سپتامبر 2021 اعلام کرد، بینندگان به این فکر می‌کردند که آیا این امکان وجود دارد، به خصوص با توجه به این واقعیت که این تنها عنوان شخص اول پلی‌استیشن است که رسماً عرضه آن در سال 2023 تایید شده است. من در مورد تغییر فوری احساس ناراحتی می‌کنم. توسعه ای که نشان می دهد ممکن است به زودی بیشتر درباره یک دنباله ابرقهرمانی بشنویم.

همانطور که توسط [email protected] در توییتر مشاهده شد، Marvel’s Spider-Man 2 اخیراً در فروشگاه پلی استیشن انگلستان ظاهر بسیار کوتاهی داشته و اکنون برای لیست علاقه مندی ها در دسترس است. این صفحه از آن زمان حذف شد، اما این واقعیت که برای مدت کوتاهی بالا رفت، این گمانه زنی را به وجود آورد که سونی و اینسومنیاک ممکن است در حال آماده شدن برای شروع صحبت جدی در مورد این بازی باشند. فعالیت توییتر از کارمندان Insomniac نشان داد که ممکن است به‌روزرسانی‌هایی در مورد بازی دریافت کنیم. آینده نزدیک. بیشتر بدانید.

در اوایل سال جاری، Insomniac به طرفداران اطمینان داد که توسعه این عنوان در مسیر درستی قرار دارد و همانطور که قبلاً اعلام شده بود، این بازی برای عرضه در سال 2023 در راه است.

Marvel’s Spider-Man 2 این به طور انحصاری برای PS5 در حال توسعه است.

نویسنده: Shubhankar Parijat