ویدیوی Marvel’s Spider-Man 2 داستان را تا اینجا به پایان می رساند


تنها چند ساعت تا انتشار باقی مانده است مرد عنکبوتی مارول 2در حالی که دنباله ابرقهرمانی به اوج خود می رسد، اینسامنیاک گیمز و سونی ویدیوی جدیدی منتشر کرده اند که اتفاقات دو بازی قبلی را مرور می کند و به آماده شدن برای انتشار آن کمک می کند. مرد عنکبوتی بازی توسعه یافته توسط Insomniac.

واضح است که این یک خلاصه جامع نیست، اما مرور خوبی از آنچه تاکنون اتفاق افتاده است به شما ارائه می دهد. مرد عنکبوتی مارول و Marvel’s Spider-Man: Miles Morales (اگر هیچ چیز دیگر به صورت بسیار گسترده باشد) از یک طرف، دنباله را در چارچوب مایلز و پیتر قرار می دهد که سعی می کنند یک مقاله دانشگاهی را شروع کنند، اما با شروع بازی او با آن مبارزه می کند. من هستم.

ویدیوی زیر را تماشا کنید. یا برای یک مرور کلی دقیق تر و جامع تر، خلاصه های خود ما از دو بازی گذشته را در اینجا بررسی کنید.

در بررسی ما: مرد عنکبوتی مارول 2، به آن نمره 9/10 داد.مرد عنکبوتی مارول 2 دقیقاً همان دنباله‌ای است که شما می‌خواستید، و در حالی که این‌جا و آن‌جا تلو تلو می‌خورد، در نهایت تقریباً از هر جهت که مهم‌تر است نسبت به نسخه قبلی خود پیشرفت می‌کند. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

مرد عنکبوتی مارول 2 قرار است در 20 اکتبر برای PS5 منتشر شود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید