Marvel’s Spider-Man 2 – بازیگر Venom می گوید تنها 10 درصد از دیالوگ های ضبط شده در بازی استفاده شده است.


زهر بودن مرد عنکبوتی مارول 2 آنتاگونیست اصلی یکی از دلایل بزرگی است که باعث شده این بازی مانند قبل از انتشار هیجان زیادی ایجاد کند و اکنون با گذشت بیش از یک ماه از انتشار بازی، واضح است که شخصیت شرور نمادین انتظارات را برآورده کرده است. گفتن. اما جالب اینجاست که تنها بخشی از صداهای ضبط شده تونی تاد که برای بازی Venom ساخته بود به بازی نهایی راه پیدا کرد.

همین موضوع توسط تاد در Fan Expo سان فرانسیسکو (از طریق @Okama13_ در توییتر) تأیید شد، جایی که او فاش کرد که تنها حدود 10٪ از کل دیالوگ های ضبط شده برای Venom استفاده شده است. من آن را ساختم. مرد عنکبوتی مارول 2. در همین حال، همانطور که توسط Culture Crave گزارش شده است، تاد همچنین فاش کرد که قرار بود مایلز مورالس در صحنه ای که خط صدا را ضبط می کرد، سیمبیوت را تصاحب کند، اما این ایده کنار گذاشته شد و از بازی حذف شد.

توسعه‌دهنده Insomniac Games قبلاً اشاره کرده بود که اگر تقاضای کافی در بین طرفداران وجود داشته باشد، می‌تواند یک اسپین‌آف متمرکز بر Venom توسعه دهد.بسیاری از کارهای تاد، مانند ونوم، به وضوح استفاده نشده است. مرد عنکبوتی مارول 2، شاید برای یک بازی مستقل ذخیره شده است؟

مرد عنکبوتی مارول 2 در PS5 موجود است. بررسی ما از بازی را اینجا بخوانید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید