Marvel’s Spider-Man 2 – بازیگر Venom می تواند به یک به روز رسانی قریب الوقوع اشاره کند


چه زمانی خدای جنگ راگناروک تا الان مزاحمم نشو Marvel’s Spider-Man 2 بدون شک عنوان اول پارتی بزرگ بعدی پلی استیشن خواهد بود. این بازی که سال گذشته با یک پنجره انتشار در سال 2023 معرفی شد، از زمان اولین به روز رسانی دریافت نکرده است، اما به نظر می رسد که در آینده نزدیک ممکن است تغییر کند.

تونی تاد، بازیگر تحسین شده ای که نقش ونوم را در دنباله ابرقهرمانی آینده ایفا کرد، اخیراً در توییتر پستی منتشر کرده است که به زودی “خبر خلاقانه بزرگی” دارد. اگرچه او هیچ اطلاعات دیگری مبنی بر این موضوع ارائه نکرده است، بسیاری از فعالیت های توییتری او نشان می دهد که او ممکن است صحبت کند Marvel’s Spider-Man 2، بازیگر دارد بازتوییت کرد چه زمانی چقدر زیبا بسیاری از توییت ها به همین موضوع اشاره می کنند.

اوایل امسال گزارش شد که گیم پلی بازی بوده است Marvel’s Spider-Man 2 توسعه دهنده Insomniac در اکتبر گفت که این پروژه “در مسیر” است و هنوز در مسیر راه اندازی در سال 2023 است.

آیا ما دریافت می کنیم Marvel’s Spider-Man 2 باید دید که آیا به اخبار قریب الوقوع خواهد رسید یا جوایز بازی آینده، همانطور که فعالیت توئیتر تاد نشان می دهد. جزئیات متعاقبا اعلام خواهد شد، لطفا منتظر اطلاعات بیشتر باشید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید