به‌روزرسانی Marvel's Spider-Man 2 در 18 ژوئن ارائه می‌شود و 8 لباس جدید اضافه می‌کند.


آیا تا به حال فکر کرده اید که چه اتفاقی برای کت و شلوار Kid Super افتاده است؟ مرد عنکبوتی مارول 2 این بازی که اکتبر گذشته منتشر شد، قرار است در تاریخ 18 ژوئن سال جاری عرضه شود. استودیو Insomniac Games اعلام کرده است که آپدیت بعدی شامل چهار لباس در 18 ژوئن منتشر خواهد شد. علاوه بر این، چهار لباس دیگر علاوه بر موارد دلخواه طرفداران اضافه خواهد شد.

لباس‌های KidSuper شامل کت و شلوار مترو، کت و شلوار گینگا (طراحی مشترک با بازیکن فوتبال وینی جونیور)، کت و شلوار Fluro (طراحی مشترک با راننده F1 لاندو نوریس) و کت و شلوار موتورتیک (طراحی مشترک با بازیگر زن رینا ساوایاما) است. دو مورد اول برای مایلز مورالس و دومی برای پیتر پارکر است.

از دیگر کت و شلوارها می توان به کت و شلوار Landstand برای Peter و Spider-Verse اشاره کرد. مایلز کت و شلوار Animate و لباس Uptown Pride را دریافت می کند. تمام کت و شلوارهای جدید دارای سبک های مختلفی برای تغییر رنگ بندی هستند. Insomniac تأیید کرده است که این به‌روزرسانی، رفع پایداری و گزینه‌ای برای تعویض مهارت‌های حرکتی سیمبیوت با Spider Arms را اضافه می‌کند. پس از انتشار جزئیات بیشتری را به شما اطلاع خواهیم داد، پس با ما همراه باشید.

مرد عنکبوتی مارول 2 بر روی PS5 در دسترس است و از زمان انتشار بیش از 11 میلیون نسخه فروخته است. بررسی های ما را بررسی کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید