Marvel’s Spider-Man 2 – لباس های سیمبیوت، مخفی کاری و مبارزه با مارمولک در گیم پلی جدید به نمایش گذاشته شده است.


برداشت های عملی منتشر شده است مرد عنکبوتی مارول 2، که جزئیات جدیدی مانند تنظیمات نرخ فریم بازی و ردیابی پرتوهای همیشه روشن را ارائه می دهد. همانطور که در پیش نمایش زیر توسط Game Riot دیده می شود، گیم پلی جدید و هیجان انگیزی نیز وجود دارد. با پیتر پارکر در لباس همزیستی شروع می شود که با شکارچیان کرایون مبارزه می کند و چندین توانایی را به نمایش می گذارد.

مایلز مورالس در بخش جداگانه ای ظاهر می شود و بازیکنان می توانند تقریباً در هر زمانی بین این دو جابجا شوند. ما قدرت انفجار ونوم او را می بینیم که او در حال شعبده بازی و از بین بردن چندین دشمن است. فعالیت‌های دیگری نیز فاش می‌شود، مانند جنایت تصادفی که از بال‌های وب برای ردیابی یک هواپیمای بدون سرنشین استفاده می‌کند، و حمله به موزه که برای نفوذ به یک ربات عنکبوتی کوچک نیاز دارد.

نقطه برجسته مبارزه بین پیتر و مارمولک است. علاوه بر استفاده از توانایی های مختلف سیمبیوت، بازیکنان می توانند از Heavy Parry برای انجام حملاتی استفاده کنند که نمی توان از آنها اجتناب کرد. مارمولک به زودی فرار می کند و منجر به تعقیب و گریز با سرعت بالا در منهتن می شود، اما تعقیب و گریز زمانی پایان می یابد که کریون درگیر می شود.

مرد عنکبوتی مارول 2 این بازی در تاریخ 20 اکتبر برای PS5 منتشر خواهد شد. بیشتر گیم پلی جهان باز را اینجا ببینید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *