Marvel’s Spider-Man 2 – بازیکنان نسخه فیزیکی باید پچ روز اول را دانلود کنند، اینسامنیاک پیشنهاد می کند


مرد عنکبوتی مارول 2 قرار است به زودی در سراسر جهان عرضه شود، و هیجان برای انتشار آن، به خصوص پس از دریافت نقدهای مثبت در چند روز گذشته، همچنان ادامه دارد. توسعه‌دهنده Insomniac Games مطمئن است که تجربه‌ای که روی دیسک ارسال می‌شود برای بازیکنان بسیار عالی خواهد بود، اما برای بهترین تجربه ممکن، به‌روزرسانی روز اول بازی را دانلود کنید، توصیه می‌کنیم این کار را انجام دهید.

در پست اخیری که در توییتر به اشتراک گذاشته شد، Insomniac گفت که در حالی که بازی های روی دیسک به طور کامل بدون نیاز به نیاز آنلاین قابل پخش هستند، برای بهترین تجربه باید نسخه به روز شده را قبل از بازی دانلود کنید. از سوی دیگر، پخش کننده های دیجیتال طبیعتاً با تمام به روز رسانی های از پیش نصب شده، به بازی دسترسی خواهند داشت.

از زمان طلایی شدن، تیم ما پیشرفت های قابل توجهی در موارد زیر داشته است: مرد عنکبوتی مارول 2 ما می خواهیم شما آن را از ابتدا تجربه کنید.

این به‌روزرسانی شامل ویژگی‌هایی است که نسخه Gold Master را اصلاح می‌کند. مرد عنکبوتی مارول 2 موجود بر روی دیسک، شامل سایر پیشرفت‌های کلی در تجربه مرد عنکبوتی، از جمله بخش باز بهبود یافته بازی و برخی گزینه‌های دسترسی است. ”

در بررسی ما: مرد عنکبوتی مارول 2، به آن نمره 9/10 داد.مرد عنکبوتی مارول 2 دقیقاً همان دنباله‌ای است که شما می‌خواستید، و در حالی که این‌جا و آن‌جا تلو تلو می‌خورد، در نهایت تقریباً از هر جهت که مهم‌تر است نسبت به نسخه قبلی خود پیشرفت می‌کند. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

مرد عنکبوتی مارول 2 در 20 اکتبر برای PS5 منتشر شد.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید