جزئیات حالت عکس Marvel’s Spider-Man 2 فاش شد، حالت اکشن فیگور بعداً ارائه می شود


عکس ها بخش مهمی هستند مرد عنکبوتی این به یک فرنچایز تبدیل شد زیرا پیتر پارکر همان اجرا را در دیلی بوگل انجام داد. منطقی است که حالت عکس سری Insomniac باید قوی باشد. در یک وبلاگ جدید پلی استیشن، توسعه دهنده تمام ویژگی های Photo Mode را تشریح کرد. Marvel’s Spider-Man 2.

برای کسانی که بازی های قبلی را انجام داده اند، رابط کاربری و گزینه ها بسیار آشنا خواهند بود. L1 و R1 برای جابجایی بین زبانه های حالت دوربین استفاده می شود. می‌توانید دید قهرمان و دشمن را خاموش کنید، جلوه‌های مکث کنید و مایلز و پیتر را در لباس‌های بدون قفل بپوشید. شما گزینه هایی برای تنظیم میدان دید، نوردهی، عمق میدان، فیلترها و کادر دارید. شما همچنین می توانید دانه بندی فیلم، شارپنینگ و وینیتینگ را به تصاویر خود اضافه کنید.

همچنین سه گزینه نور قابل تنظیم برای روشن کردن صحنه به دلخواه (با حالت های مختلف شخصیت) وجود دارد. چهار زیرمجموعه از استیکرها نیز برای تزئین تصویر موجود است و می توان بر اساس آن اندازه را تغییر داد. برای اطلاعات بیشتر به پست کامل وبلاگ مراجعه کنید.

یکی از ویژگی های جالب جدید حالت اکشن فیگور است که در به روز رسانی بعدی اضافه خواهد شد. می توانید اندازه متن را کاهش دهید تا به شکل شکل درآید و آن را در هر نقطه از جهان قرار دهید.

مرد عنکبوتی مارول 2 این بازی در تاریخ 20 اکتبر برای PS5 منتشر خواهد شد. بررسی رسمی را اینجا ببینید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید