لیست جزئی تروفی Marvel’s Spider-Man 2 توسط Insomniac Games فاش شد


Insomniac Games همچنان اطلاعات گسترده ای را به اشتراک می گذارد، از جمله: مرد عنکبوتی مارول 2، ماه آینده برای PS5 منتشر خواهد شد. مجموعه جدیدی از توییت‌ها بخشی از فهرست تروفی‌ها را ارائه می‌کنند. هیچ اسپویلری برای داستان وجود ندارد، اما لطفا اگر آن را کور تماشا می کنید مراقب باشید.

با جمع آوری تمام تروفی های دیگر، تروفی معمولی پلاتینیوم، یک تروفی اختصاصی، و تکمیل 100% از تمام مناطق، جایزه Superior را برای شما به ارمغان می آورد. در برنامه Friendly Neighborhood Spider-Man به حداکثر سطح برسید، همه به‌روزرسانی‌های کت و شلوار و ابزارک موجود را خریداری کنید، و تمام درخواست‌های کسب جایزه را تکمیل کنید.

البته تروفی های مربوط به مبارزه نیز وجود دارد، از استفاده از بازوی عنکبوت گرفته تا توانایی ونوم برای شکست دادن تعداد معینی از دشمنان. استفاده از خطوط وب برای شکست دادن دشمنان از مخفی کاری و استفاده از Miles’ Reverse Flux برای کشیدن شش یا بیشتر دشمن نیز برای به دست آوردن تروفی مورد نیاز است.

مرد عنکبوتی مارول 2 در 20 اکتبر برای PS5 منتشر شد. فیلم اخیر تلویزیونی سینمایی را که در آن پیتر و مایلز با ونوم در سراسر منهتن مبارزه می کنند، تماشا کنید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید