نقشه Marvel’s Spider-Man 2 تقریباً «دو برابر عناوین قبلی بزرگتر» است – Insomniac


در عین حال مرد عنکبوتی مارول داستان مورد تحسین قرار گرفت، اما به راحتی می توان فراموش کرد که بازی چقدر بزرگ بود. منهتن تعداد زیادی فعالیت، کلکسیونی و ماموریت های جانبی برای تکمیل داشت. با این حال، در این نقشه Marvel’s Spider-Man 2 حتی بزرگتر خواهد شد.

کارگردان خلاق، برایان اینتیهار، در مصاحبه ای با Famitsu (ترجمه شده از طریق Gematsu) گفت که بازی “تقریبا دو برابر بزرگتر از عنوان قبلی است.” “از آنجایی که کوئینز و بروکلین این بار اضافه شده اند، به طور کلی، اندازه نقشه تقریبا دو برابر بازی قبلی است. این دو منطقه کمی مناطق مسکونی کوچکتر هستند، بنابراین من احساس کردم که آنها با منهتن متفاوت هستند. فکر می کنم شما هستید. می توان.

ما موقعیت‌های غیرمنتظره‌ای را آماده کرده‌ایم که قبلاً هرگز دیده نشده‌اند، مانند نبرد در رودخانه بین دو شهر، پس لطفاً منتظر آن باشید.»

بازیکنان می توانند آزادانه بین پیتر پارکر و مایلز مورالس در هر زمانی که در حال کاوش در جهان باز هستند جابجا شوند. هر شخصیت محتوای خاص خود را دارد، اما برخی از آنها برای هر دو در دسترس است. در حین بازی داستان اصلی، Insomniac نقاط از پیش تعیین شده برای تغییر شخصیت ها دارد. اگر آن‌ها مانند نمایش‌های گیم‌پلی باشند (نه حتی از ساخت نهایی)، سواری بسیار وحشیانه‌ای خواهیم داشت.

Marvel’s Spider-Man 2 ]در پاییز 2023 به طور انحصاری برای PS5 منتشر خواهد شد. یوری لوونتال، صداپیشه نگران بود که این افشاگری بیش از حد فاش شود، اما اصرار داشت: “ما هنوز چیزی ندیده ایم.” به ویژه تاریخ انتشار و اطلاعات پیش خرید «اینسومنیاک» به زودی اعلام خواهد شد، پس لطفا به آخرین اطلاعات توجه کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید