Marvel’s Spider-Man 2 به شما امکان می دهد پیتر/مایلز را در شهر ملاقات کنید


بر اساس برداشت ها و گیم پلی تا کنون، مرد عنکبوتی مارول 2 این کاملا یک تجربه است. زمان بازی تقریباً مشابه بازی قبلی است، اما نقشه جهان تقریباً دو برابر شده است و به شما امکان می دهد کوئینز و بروکلین را کشف کنید. همچنین می‌توانید تقریباً در هر زمانی بین قهرمان‌های داستان یعنی پیتر پارکر و مایلز مورالس جابجا شوید.

برخی از ماموریت‌ها و درخواست‌ها به یک مرد عنکبوتی خاص نیاز دارند، اما بقیه در حالی که مشغول هستند چه می‌کنند؟ در مصاحبه با @MeshMushi، معاون کارگردان انیمیشن جیمز همم گفت که او تصدیق کرد که شخصیت‌ها در حال حرکت در شهر دیده خواهند شد. گاهی اوقات فعالانه کارها را انجام می دهند یا جلوی جنایات را می گیرند.”

نسبتاً ساده به نظر می رسد، اما ممکن است این فرصت را داشته باشید که به سایر مردان عنکبوتی تغییر دهید و ناگهان درگیر اعمال آنها شوید. همچنین می‌تواند به این معنی باشد که آنها به کمک می‌آیند، اگرچه اینسومنیاک گیمز نیز همین را تایید نکرده است. باید منتظر بمانیم و ببینیم.

مرد عنکبوتی مارول 2 این بازی در تاریخ 20 اکتبر برای PS5 منتشر خواهد شد. ویژگی ویژه ما را برای آخرین جزئیات بررسی کنید. لطفا منتظر به روز رسانی های آینده باشید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *