شایعه منتشر شده از Marvel's Spider-Man 2، رئیس سیمبیوت را قطع می کند


توجه: حاوی اسپویل برای Marvel's Spider-Man 2 است.

نقض گسترده داده های Insomniac Games در ماه گذشته منجر به افشای میلیون ها فایل دزدیده شده به صورت آنلاین شد. بسیاری از فایل‌های آن حاوی جزئیاتی از برنامه‌های توسعه‌دهنده برای بازی‌های آینده در چند سال آینده بود، اما همچنین جزئیاتی را فاش کرد که در مورد برخی از نسخه‌های قبلی آن مشخص نبود.از جمله آخرین مرد عنکبوتی مارول 2.

بسیاری از آنها در حال حاضر در دسترس هستند و در واقع روی برخی از شرورانی که در ابتدا قرار بود قبل از حذف شدن از تجربه بازی به عنوان رئیس در بازی ظاهر شوند، لوبیا می ریزند. اسکرین شات ها، رندرها و هنر مفهومی فاش شده نشان می دهد که در ابتدا قرار بود چندین شخصیت شرور سیمبیوت در بازی ظاهر شوند. شورش، عجله کننده، رنج و فاژها.

یکی دیگه لو رفت فایل همچنین نشان می‌دهد که ونوم در ابتدا قرار بود در قسمت دوم بازی (به‌جای قسمت آخر) و در یک کمان حول محور اضطراب جدایی در داستان ظاهر شود. علاوه بر این، ظاهرا شواهدی وجود دارد که نشان می دهد بنیاد زندگی نیز ممکن است نقشی داشته باشد.

در نهایت، هیچ یک از این ایده‌ها در بازی نهایی استفاده نشد، اما درزهای فاش شده همچنین نشان می‌دهد که Insomniac Games قصد انتشار آن‌ها را دارد. زهر مارول در سال 2025، باید تعجب کنید که آیا به هر حال برخی از محتوای برش خورده دیر یا زود روشن می شود؟

در ماه نوامبر، بازیگر تونی تاد که صداپیشگی فیلم Venom را برعهده داشت، مرد عنکبوتی مارول 2 – اظهار داشت که تنها 10 درصد از دیالوگ هایی که ضبط کرده در بازی پایانی استفاده شده است. بیشتر بدانید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید