مدیر صداپیشگی می گوید Marvel’s Spider-Man 2 – کراون “کاتالیزور روایت” است


می توان حدس زد که Venom ستاره سریال باشدMarvel’s Spider-Man 2اما مطمئناً دنباله‌ای که مدت‌ها در انتظارش بودیم، تنها آنتاگونیست‌هایی نخواهد بود که در آن دو قهرمان شاخ خواهند زد. به عنوان دو مرد عنکبوتی در شهر نیویورک، پیتر و مایلز با درگیری های شخصی و همچنین افراد مشهور دیگر روبرو خواهند شد. مرد عنکبوتیشرورانی به شکل Lizard و Kraven the Hunter. در واقع، دومی تبدیل به “کاتالیزور” برای کل داستان می شود.

کارگردان روایت، جان پوکت در طول نمایش گفت:Marvel’s Spider-Man 2در طی یک میزگرد در San Diego Comic-Con هفته گذشته، او گفت که Kraven the Hunter “کاتالیزور هر اتفاقی” در داستان بازی است، از جمله شرورهای جدیدی که وارد می‌شوند و حتی مایلز که در آخرین تریلر داستانی با شرور بازی اول روبرو می‌شود، روبرو می‌شود.

Puckett در طول میزگرد گفت: “برای ما، واقعاً با Craven شروع شد.” “او کاتالیزور داستان ما است. قبل از شروع بازی، او در آن سوی جهان است، کریون است و شکار می کند و سعی می کند طعمه نهایی را پیدا کند. شاید شکارگاه جدید من باشد. 』

بنابراین، همانطور که قبلاً گفتم، کریون کاتالیزور هر اتفاقی است که برای ما می افتد.

بحث میزگرد همچنین نشان داد:Marvel’s Spider-Man 2نقشه جهان باز گسترش یافته همچنین به بازیکنان اجازه می دهد تا از خانه عمه می در کوئینز و همچنین مکان های دیدنی دیگر مارول و دنیای واقعی دیدن کنند.

Marvel’s Spider-Man 2در 20 اکتبر برای PS5 منتشر شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *