Marvel’s Spider-Man 2 بزرگترین عرضه فیزیکی PS5 در بریتانیا در سال 2023 خواهد بود.


10 نمودار فیزیکی پرفروش Gfk برای هفته منتهی به 21 اکتبر منتشر شد. همانطور که اخیرا گزارش شده است، مرد عنکبوتی مارول 2 با وجود کاهش قابل توجه فروش نسبت به بازی اول، اولین نسخه برتر خود را انجام داد و امسال به چهارمین نسخه فیزیکی بزرگ در بریتانیا تبدیل شد.

با این حال، Games Industry گزارش داد که این بزرگترین عرضه فیزیکی PS5 در این منطقه در سال جاری است، با فروش تقریباً 5 درصدی نسبت به سال گذشته. میراث هاگوارتز در PS5.فروش در زمان راه اندازی تقریباً 3٪ کمتر از قبل است. خدای جنگ راگناروکبا این حال، دومی روزهای فروش بیشتری داشت. مرد عنکبوتی مارول 2.

فروش جعبه دنباله 38 درصد کمتر از بازی اول است که در سال 2018 برای PS4 عرضه شد، اما 41 درصد بیشتر است. Marvel’s Spider-Man: Miles Morales، در سال 2020 برای PS4 و PS5 منتشر خواهد شد. با توجه به قوی بودن بازار فروش دیجیتال، برای ارزیابی دقیق موفقیت این بازی در مقایسه با نسخه قبلی خود در بریتانیا، اطلاعات دقیق تری مورد نیاز است.

در سطح جهانی، این دنباله موفقیت‌آمیز بود و تنها در 24 ساعت بیش از 2.5 میلیون نسخه فروخت و آن را تبدیل به سریع‌ترین بازی اول شخص در پلی‌استیشن کرد. خدای جنگ راگناروک. بررسی ما را برای جزئیات بیشتر بخوانید. منتظر به‌روزرسانی‌های نسخه‌های آینده، به‌ویژه با ویژگی‌هایی مانند New Game Plus، Mission Replay و موارد دیگر باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید