فیلم Marvel’s Spider-Man 2 که نه ماه پس از مایلز مورالس ساخته می شود، جزئیات داستان جدید فاش شد


به تازگیMarvel’s Spider-Man 2در طی یک پنل در San Diego Comic-Con، Insomniac یک تریلر داستانی جدید برای دنباله مورد انتظار را به نمایش گذاشت. علاوه بر آن، سازنده جزئیات جدیدی را نیز در مورد آنچه که می‌توانیم از داستان انتظار داشته باشیم، فاش کرد.

Marvel’s Spider-Man 2تنظیم تقریباً نه ماه پس از رویدادهایMarvel’s Spider-Man: Miles Moralesطبق گفته Insomniac، پیتر و مایلز در طول مدتی که برای دفاع از نیویورک در نقش مرد عنکبوتی با هم کار می‌کردند، تبدیل به «ماشین‌هایی با روغن‌کاری» شده‌اند. اما در عین حال، آنها در زندگی شخصی خود نیز از جهات مختلفی با مشکل مواجه شده اند و جالب اینجاست که جی. جونا جیمسون نیز پادکست را رها کرده و به Daily Bugle بازگشته است.

جان پوکت کارگردان ارشد داستان می گوید: «در ابتدای داستان، مرد عنکبوتی در بهترین حالت خود قرار دارد. “اما پیتر پارکر و مایلز مورالس هر دو با زندگی شخصی خود دست و پنجه نرم کرده اند. مایلز سعی می کند زمانی را برای نوشتن مقاله پذیرش دانشگاه خود بیابد، اما به تعویق می اندازد و به جای آن روی کار عنکبوت تمرکز می کند. در همین حال، پیتر پشت سر خانه خاله می خود است که نمی تواند آن را بفروشد. این برای او بسیار معنی دارد. برای پیدا کردن وام مسکن پیت. اما شغل او در خطر است زیرا جی. جونا جیمسون برای تمیز کردن خانه به باگل باز می گردد. قهرمانان ما در دوراهی با آینده ای نامشخص و تصمیمات سختی قرار دارند.”

در همین حال، مایلز هنوز برای مقابله با حوادث آسیب زا که در بازی اصلی تجربه کرده است، تلاش می کند، اما مسئول آن ها، مارتین لی، مستعار مستر نگاتیو، هنوز در اطراف است و ما در یک تریلر داستانی اخیر نگاهی اجمالی به او داشتیم. به اینها غوغایی که با آمدن کراون شکارچی و تهدید جدید سیمبیوت در نیویورک به پا شد را اضافه کنید، واضح است که دست کم همه چیز پیچیده خواهد بود.

در این مورد، Puckett و مدیر خلاقیت ارشد برایان اینتیهار بیشتر در مورد Tony Todd’s Venom، آنتاگونیست مرکزی بازی، آنچه که او به داستان می آورد، و اینکه چگونه ورود او باعث ایجاد یک تغییر آهنگ منحصر به فرد می شود که بازی را از نسخه های قبلی خود متمایز می کند، صحبت می کنند.

“فلسفه ما همیشه این بوده است که می خواهیم به تاریخ و تاریخ فرنچایز احترام بگذاریم. مرد عنکبوتی اینتیهار گفت: از مخلوط کردن همه چیز نترسید، نه فقط DNA. این موضوع در مورد یکی از شخصیت‌های نمادین ما، Venom نیز صدق می‌کند. در حالی که ظاهر شخصیت و برخی از قدرت‌ها/توانایی‌های او برای طرفداران آشنا خواهد بود، این یک داستان منحصربه‌فرد ونوم است و ما برای همه هیجان‌زده هستیم که آن را در اکتبر امسال تجربه کنند.

پوکت افزود: “وقتی تصمیم گرفتیم داستان Venom را بسازیم، می‌دانستیم که قرار است لحن را کمی تغییر دهیم. بهترین داستان‌های سیمبیوت به عنوان تمثیل عمل می‌کنند. همه ما تاریکی را در درون خود حمل می‌کنیم. اما اگر اجازه دهیم این تاریکی حاکم شود چه؟ خود و عزیزانشان را برای همیشه از دست بدهند.”

مدیر ارشد هنری جاسیندا چو در مورد طراحی بصری Venom و لباس آن در بازی گفت: “ما ونوم از کمیک ها الهام گرفته است، اما تفاسیر بسیار زیادی وجود دارد، و انتخاب اینکه کدام یک برای بازی بهتر عمل می کند، جالب بود. او تفسیر منحصر به فردی از نماد عنکبوت سفید دارد و آناتومی انسان دارد. او همچنین دارای یک حمله قوی تاک است که می تواند اشکال مختلفی به خود بگیرد. Venom باید قدرتمند و در عین حال نیمه مایع به نظر برسد.”

چند جزئیات جدید سریع نیز توسط توسعه دهندگان فاش شد. Marvel’s Spider-Man 2یک جهان باز و برخی از مکانیک های جدید پیمایش آن. بیشتر بدانید.

Marvel’s Spider-Man 2PS5 در 20 اکتبر عرضه خواهد شد. سونی همMarvel’s Spider-Man 2باندل PS5 نسخه محدود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *