Marvel’s Spider-Man 2 اینجاست


بیش از پنج سال از انتشار اولین بازی می گذرد، مرد عنکبوتی مارول 2 اکنون فقط برای PS5 در دسترس است. داستان پیتر پارکر و مایلز مورالس ادامه دارد. هر دو قابل بازی هستند و در حین مبارزه با جرم و جنایت به عنوان مرد عنکبوتی با زندگی روزمره سروکار دارند.

مانند کارهای سری قبلی، مرد عنکبوتی مارول 2 این یک عنوان جهان باز است. منهتن و بروکلین را روی نقشه ای دو برابر اندازه بازی اصلی کاوش کنید. طول هنوز تقریباً یکسان است، اما علاوه بر پیشگیری از جرم، فعالیت های جدیدی انجام می شود که همه آنها به توسعه ولسوالی کمک می کند.

پیتر و مایلز مهارت های منحصر به فردی برای استفاده دارند، با حدود 70 لباس برای باز کردن و تجهیز. سیمبیوت بخش اصلی داستان است و ونوم به عنوان آنتاگونیست دیگر ظاهر می شود، اما پیتر نیز به لطف انگل بیگانه توانایی های جدیدی به دست می آورد.

بررسی ما را در مورد مرد عنکبوتی مارول 2 اینجا. همچنین می توانید نکات و ترفندهای مختلف را بررسی کنید. احساس کنید مانند وبگردی محله دوستانه شما. در مورد به‌روزرسانی‌های پس از راه‌اندازی، Insomniac گزینه‌های New Game Plus، Mission Replay و Action Figure را به Photo Mode اضافه می‌کند.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید