Marvel’s Spider-Man 2 زمان بارگذاری را با فرمان سفر سریع تأیید طولانی مدت پنهان نمی کند


و مرد عنکبوتی مارول 2 این به زودی با نقدهای تحسین برانگیز منتشر می شود (بررسی ما را در اینجا بررسی کنید)، اما به نظر می رسد کمی دیر است که انتظار داشته باشیم در سطح Puddlegate اتفاقی بیفتد. با وجود این، کمی بحث و جدل در مورد دکمه “فشار طولانی برای تایید” در طول سفر سریع وجود دارد.

در حین سفر سریع، می توانید به هر نقطه از نقشه بروید و بارگیری بدون درز انجام می شود. با این حال، برخی فکر می کنند که این برای پنهان کردن زمان بارگیری است، زیرا برای دیدن مقصد خود باید دکمه را برای چند ثانیه نگه دارید. با این حال، مایک فیتزجرالد، مدیر Core Technology Insomniac در یک موضوع Resetera گفت که این دکمه برای راحتی بازیکن وجود دارد.

“این یک فشار طولانی برای تایید اعلان است، و بارگذاری را پنهان نمی کند. کسانی که می خواهند تایید کنند می توانند ببینند که در حین بازی چقدر دیر می توانند آن را لغو کنند. در ماه گذشته، من عمدتاً به این موضوع پرداخته ایم که آیا باید تاییدیه نگه داشته شود یا خیر. حذف شد تا به اتهاماتی که می بینیم رسیدگی شود.

“اما شما به درستی به من اشاره کردید که داشتن یک پنجره تایید برای قابلیت استفاده بازیکن مهم است. به هر حال، این بسیار مهمتر از امتیازهای اعتباری اینترنتی است (هر چند ما امتیازها را دوست دارم.”

زمان بارگذاری می‌توانست سریع‌تر باشد، اما خوب است که ببینید Insomniac روی کیفیت زندگی تمرکز می‌کند. بنابراین هنوز فقط چند ثانیه است، اما هنوز هم بسیار سریع است. مرد عنکبوتی مارول 2 در 20 اکتبر برای PS5 منتشر شد. تحلیل گرافیکی ما را در اینجا بررسی کنید تا ببینید که چگونه عاقبت در نسخه اصلی بهبود می یابد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید