بازی Marvel’s Spider-Man 2 به عنوان بالاترین امتیاز بازی Insomniac در تمام دوران معرفی شد


مرد عنکبوتی مارول 2 ‘ تا چند روز دیگر اکران خواهد شد، و هیجان پیرامون این دنباله ابرقهرمانی جهان باز پس از انتشار تحریم بازبینی که با استقبال گسترده منتقدان مواجه شد، از قبل قابل لمس بود.

در واقع، این عنوان بهترین بازی توسعه دهنده Insomniac Games در تمام دوران است. در زمان نگارش، مرد عنکبوتی مارول 2 پس از 120 بررسی، امتیاز کلی 91 از 100 را در متاکریتیک کسب کرده است. این بالاترین امتیازی است که تا به حال برای یک بازی Insomniac در متاکریتیک ثبت شده است و تنها پس از امتیاز آن در سال 2004، رتبه دوم را به خود اختصاص داده است. Ratchet & Clank: سلاح های خود را تقویت کنید نشستن روی همان علامت

این هم هست مرد عنکبوتی 2 اولین بازی Insomniac در نزدیک به 20 سال است که امتیاز 90 یا بالاتر را در متاکریتیک دریافت می کند. این بازی در حال حاضر در مجموع امتیاز OpenCritic 91 پس از 95 بررسی قرار دارد.

در بررسی ما: مرد عنکبوتی مارول 2، به آن نمره 9/10 داد.مرد عنکبوتی مارول 2 دقیقاً همان دنباله‌ای است که شما می‌خواستید، و در حالی که این‌جا و آن‌جا تلو تلو می‌خورد، در نهایت تقریباً از هر جهت که مهم‌تر است نسبت به نسخه قبلی خود پیشرفت می‌کند. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

مرد عنکبوتی مارول 2 در 20 اکتبر برای PS5 منتشر شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید