marvel's spider-man 2

Marvel’s Spider-Man 2 یک بازی ‘عظیم’ است، Insomnia درباره عرضه در سال 2023 ‘اطمینان’ دارد


من هیچ فیلمی از گیم پلی ندیدمMarvel’s Spider-Man 2،اما البته، دنباله ابرقهرمانی Insomniac همچنان یکی از موردانتظارترین بازی های سال است. توسعه دهنده Insomniac Games قبلاً اطمینان داده بود که توسعه در مسیر درستی قرار دارد و اخیراً تأیید کرده است که این بازی اواخر امسال منتشر خواهد شد. و در حالی که منتظر نمایش مهم جدید هستیم، یوری لونتال، بازیگر نقش مرد عنکبوتی/پیتر پارکر در بازی، به‌روزرسانی سریع توسعه را ارائه کرد.

لوونتال در مصاحبه اخیر با ComicBookMovie گفت:Marvel’s Spider-Man 2قرار است یک “بازی عظیم” باشد و تایید کرده است که هنوز روی عناوین مرتبط با نقش او باید کارهای زیادی انجام شود، اما Insomniac “متقاعد شده است که به پنجره راه اندازی مورد نظر خواهد رسید.”

لوونتال گفت: “ما هنوز کار کمی داریم. این یک بازی بزرگ است، بنابراین ما هنوز کمی روی آن کار می کنیم.” من می دانم که آنها در مورد تاریخ انتشار خود مطمئن هستند و Insomniac همیشه در مورد آن خوب عمل کرده است.

او افزود: “من خیلی هیجان زده هستم که شما بازی کنید.” آنها می دانند که کفش های بزرگی برای پر کردن در دو بازی اخیر دارند و این کار را انجام داده اند. من نمی توانم منتظر بازی مردم باشم.”

Marvel’s Spider-Man 2“عظیم” بودن همیشه یک شرط کاملا مطمئن بوده است، اما دقیقاً همان چیزی است که از نظر داستان، گیم پلی و اندازه دنیایش، چه پیتر پارکر و چه مایلز مورالس، به طور خاص. هنوز دیده نشده است زیرا کانون توجه را به اشتراک می گذارد

Marvel’s Spider-Man 2قرار است در پاییز 2023 برای PS5 عرضه شود. همچنین می توانید آن را به لیست علاقه مندی های خود در فروشگاه پلی استیشن اضافه کنید.نویسنده: Shubhankar Parijat