Marvel’s Spider-Man 2 – Insomniac سخت کار می کند تا «بهترین بازی ما ساخته شده» را توسعه دهد.


تبلیغات زیادی وجود داشت Marvel’s Spider-Man 2 هیچ فیلم یا جزئیاتی از گیم پلی بازی از زمان اعلام سپتامبر 2021 فاش نشده است. استودیوی Insomniac Games اخیراً از طرفداران خواسته تا «کمی بیشتر صبر» داشته باشند، اما سونی اطمینان داد که دنباله آن در سال مالی جاری عرضه خواهد شد.

در آخرین استریم توسعه دهنده توییچ، کارگردان روایت، جان پاکت درباره هیجان خود برای دنباله صحبت کرد. او جزئیات جدیدی ارائه نکرد، اما گفت که تیم در حال کار است تا مطمئن شود “این بهترین بازی است که تا به حال ساخته ایم.”

“پسر، آیا من هیجان زده هستم؟ مرد عنکبوتی 2البته، من چیز زیادی برای گفتن ندارم، اما پسر، من واقعاً سخت کار کرده ام تا مطمئن شوم این بهترین بازی ای است که آنها تا به حال ساخته اند و نمی توانم صبر کنم تا آن را با همه به اشتراک بگذارم. بله. ”

کار سخت با بی خوابی امری مسلم به نظر می رسد. توسعه بازی هرگز آسان نیست. و اگرچه زمان دقیق آن هنوز مشخص نیست، Marvel’s Spider-Man 2 به نمایش گذاشته شده است، اما شایعات زیادی در مورد PlayStation Showcase آینده وجود دارد.ظاهراً در هفته 25 می منتشر خواهد شد و ممکن است دنباله‌ای داشته باشد. سایر عناوین شایعه شده شامل بازسازی ظاهری کونامی هستند. جامد دنده فلزی 3، باید سرگرم کننده باشد.

Marvel’s Spider-Man 2 این بازی در پاییز امسال برای PS5 منتشر خواهد شد و تونی تاد، صداپیشه Venom مدعی است که در ماه سپتامبر منتشر خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر در مورد کمیک های پیش درآمد، اینجا را کلیک کنید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید