جیم رایان از سونی می‌گوید: Marvel’s Spider-Man 2 – Insomniac در توسعه PS5 هیچ مصالحه‌ای نکرد.


با نزدیک شدن به نمایشگاه پلی استیشن بعدی در 24 مه، به نظر بی‌معنی است. Marvel’s Spider-Man 2 کار بازی Insomniac ظاهر خواهد شد. دنباله عنوان فوق‌قهرمانی دنیای باز بسیار موفق، قرار است پاییز امسال به‌طور انحصاری برای PS5 منتشر شود، هرچند هنوز هیچ تصویری از گیم‌پلی آن فاش نشده است. با این وجود، Insomniac سخت کار می کند تا «بهترین بازی» ساخته شده را بسازد.

طی مصاحبه ای با Famitsu (ترجمه ResetEra)، رئیس سرگرمی های تعاملی سونی، جیم رایان، نظرات خود را در مورد این عنوان بیان کرد. “من مطمئن هستم Marvel’s Spider-Man 2 این یک اعلامیه بسیار هیجان انگیز خواهد بود.زیرا مرد عنکبوتی مارول عرضه بر روی PS4 سنگ محک خواهد بود. این عنوان در PS4 موفقیت بزرگی داشت و میلیون ها کاربر از آن لذت بردند.

“عاقبت، Marvel’s Spider-Man 2توسعه دهندگان به طور انحصاری برای PS5 توسعه یافته است، هیچ سازش. ما روی به حداکثر رساندن عملکردهای PS5 و ایجاد بهترین آثار تمرکز خواهیم کرد. در نتیجه، از طرفداران بازی شنیده ایم که می توانند از تصاویر بصری بسیار زیبا و تجربه ای فوق العاده لذت ببرند.

به نظر می رسد بخش “بازخورد” نشان می دهد که تست های اولیه بازی خوب بودند، اما زمان مشخص خواهد کرد. Marvel’s Spider-Man 2 تاریخ مشخصی برای اکران مشخص نشده است، اما تونی تاد، بازیگر نقش ونوم، گفت که قصد دارد در سپتامبر اکران شود.

در همین حال، یک کمیک پیش درآمد با تمرکز بر رویارویی مایلز مورالس، پیتر پارکر و مری جین واتسون با هود منتشر شده است. بیشتر بدانید. لطفا منتظر اطلاعات بیشتر در مورد جزئیات عنوان باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *