Marvel's Spider-Man 2 10 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخت


سونی در آخرین گزارش مالی سه ماهه خود، آخرین آمار فروش PS5 را اعلام کرد و همین کار را برای آخرین نسخه اصلی پرچمدار اصلی خود انجام داد. مرد عنکبوتی مارول 2. تا 31 دسامبر، کمی بیش از دو ماه پس از انتشار در 20 اکتبر، این عنوان ابرقهرمانی جهان باز تحسین شده 10 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته بود.

مرد عنکبوتی مارول 2 این بازی در روز انتشار 2.5 میلیون نسخه فروخت و به بزرگترین راه اندازی استودیوی پلی استیشن تبدیل شد و فروش آن تا پایان اکتبر به 5 میلیون رسید. این آخرین آپدیت فروش رسمی بود که توسط سونی منتشر شد، اما به دلیل اطلاعات فاش شده از نقض گسترده اطلاعات توسط Insomniac Games در ماه دسامبر، این بازی با بودجه 315 میلیون دلاری فروخته شد. میلیون نسخه از 12 نوامبر.

اینسومنیاک قصد دارد آپدیت رایگان جدیدی را منتشر کند. مرد عنکبوتی مارول 2 7 مارس لباس‌های جدید، New Game Plus و موارد دیگر را به همراه دارد. نشت اطلاعات مربوط به نقض اطلاعات فوق همچنین نشان می دهد که بازی سه DLC رایگان را قبل از پایان سال حذف خواهد کرد.

در بررسی بازی، امتیاز 9/10 را به آن دادیم.مرد عنکبوتی مارول 2 دقیقاً همان دنباله‌ای است که شما می‌خواستید، و در حالی که این‌جا و آن‌جا تلو تلو می‌خورد، در نهایت تقریباً از هر جهت که مهم‌تر است نسبت به نسخه قبلی خود پیشرفت می‌کند. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

مرد عنکبوتی مارول 2 فقط در پلی استیشن 5 موجود است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید