به نظر می رسد توسعه دهندگان Marvel’s Spider-Man 2 به اطلاعیه ای اشاره کرده اند


سال 2022 برای اولین مهمانی سونی سال چشمگیر بود. Gran Turismo 7، Horizon Forbidden West، چه زمانی خدای جنگ راگناروک، اما در مورد محتوای دقیق خط لوله 2023 خیلی روشن نیست.تا کنون، عناوین شخص اول پلی استیشن که در سال جاری به طور رسمی تایید شده اند Marvel’s Spider-Man 2– و حتی آن هم از سپتامبر گذشته که اعلام شد، به‌روزرسانی دریافت نکرده است.

اما این می تواند به زودی تغییر کند، زیرا فعالیت اخیر توییتر از سوی برخی از کارمندان Insomniac اشاره می کند که توسعه دهنده ممکن است به زودی خود را برای نمایش دنباله ابرقهرمانی موردانتظار آماده کند. ما پیشنهاد می کنیم. جیمز استیونسون، مدیر انجمن اخیراً توییتی را منتشر کرده است که حاوی تنها یک GIF است. Marvel’s Spider-Man 2آرون جیسون اسپینوزا، مدیر ارشد جامعه، بلافاصله در توییتر پستی منتشر کرد و فقط «2023» را توییت کرد.

کمتر از دو ماه بعد، Insomniac Games به طرفداران توسعه بعدی خود اطمینان داده است. Marvel’s Spider-Man 2 گفت که “در مسیر” است و گفت که بازی هنوز در مسیر انتشار در سال 2023 است. اگر بازی واقعاً در سال آینده منتشر شود، امیدواریم زمان زیادی طول نکشد تا ما شروع به شنیدن جزئیات بیشتر کنیم، به خصوص اکنون. آخرین نسخه بزرگ پلی استیشن سال، خدای جنگ راگناروک، بیرون آمده است.

Marvel’s Spider-Man 2 این به طور انحصاری برای PS5 در حال توسعه است.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید