طراحان Marvel’s Spiderman 2 توضیح می دهند که چرا تونی تاد برای بازی در بازی Venom انتخاب شد


مرد عنکبوتی مارولومایلز مورالسهر دو با گروهی از شرورها توپ را از پارک بیرون زدند، البته همیشه یکی از این دو بودمرد عنکبوتیاز آنجایی که این بزرگترین نقطه قوت است، انتظارات به طور طبیعی افزایش خواهد یافتMarvel’s Spider-Man 2عملکرد قوی در آن زمینه نیز ارائه می دهد. خوشبختانه، در این مرحله مطمئناً همه چیز امیدوارکننده به نظر می رسد، زیرا Venom بدنام قرار است به عنوان یکی از آنتاگونیست های اصلی بازی بازی کند.

اخیراً در گفتگو با اینترتینمنت ویکلی،Marvel’s Spider-Man 2ما در مورد شخصیت افسانه ای، نقش او در بازی و چرایی انتخاب تونی تاد برای این نقش صحبت کردیم. مخصوصاً در مورد دومی، کارگردان خلاق برایان اینتیهار توضیح داد که بازیگران توانستند مهمترین عناصر مورد انتظار از اجرای Venom خود را “در آغوش بگیرند”.

“همه چیزهایی که در مورد آنها صحبت کردیم [with] ونوم – آن حس قدرت، آن حس وحشت، آن حس غلبه، چیزی کاملاً متفاوت با پیتر – تونی کاملاً این را در عملکرد خود گنجانده است.» او توضیح داد که یکی از دلایلی که ونوم به عنوان شخصیت منفی اصلی بازی انتخاب شد این بود که Insomniac یک آنتاگونیست کاملاً متفاوت از شخصیت منفی اصلی بازی اول، Doctor Octopus، می‌خواست.

او می‌گوید: «ما می‌خواستیم چیزی کاملا متفاوت را امتحان کنیم، اما فکر نمی‌کنم چیزی کاملاً متفاوت از «Doc Ock» نسبت به «Venom» وجود داشته باشد. این درباره قدرت است، درباره قدرت است، درباره نادیده گرفته شدن است، و در مورد مشارکت بیشتر پیتر در خلق Venom است. فکر می کنم این چیزی است که ما را مجذوب خود کرده است.

وی افزود: برای ما ونوم یک میزبان و همزیست است. “شما ونوم را دریافت نمی کنید مگر اینکه هر دو با هم ارتباط برقرار کنید. این همان پیوندی است که تونی نشان می دهد. اگر چیزی باشد، فکر می کنم انتخاب بازیگران تونی به من اعتماد بیشتری نسبت به طراحی بصری شخصیت داد.”

کارگردان ارشد هنری جاسیندا چو همچنین در مورد شخصیت پردازی ونوم در بازی و اینکه چگونه Insomniac او را بین دشمنی سرسخت و شخصیتی قابل ربط بودن متعادل می کند صحبت کرد. یکی از چالش هایی که در طول تولید با آن مواجه بودیم این بود که چه مقدار محصول تولید کنیم. [Venom] داستان؟ او گفت: «به یاد می‌آورم که در اوایل مفاهیمی را مطرح کردم. [of] آیا ونوم لب دارد؟ آیا او می خندد؟ آیا او لبخند می زند؟ آیا او اخم می کند؟ من فکر می‌کنم این یک خط باریک بین ترسناک کردن و ترسناک کردن این موجود و قابل ربط کردن آن است. “

در همین حال، جان پوکت، کارگردان ارشد روایت، به عناصر تیره‌تر داستان و «چه اتفاقی می‌افتد وقتی آن تاریکی فرا می‌رسد» اشاره کرد.

پیتر پارکر که اکنون کت و شلوار سیمبیوت به تن دارد، می گوید: «این عزیزان و خانواده های اطراف میزبان هستند که باید ببینند با عزیزانشان چه می گذرد. درام قانع‌کننده زیادی از آن می‌توان داشت.»

اسکرین شات جدیدی از گیم پلی بازی نیز منتشر شد که Venom را در بازی نشان می دهد. زیر را بررسی کنید. اطلاعات بیشتر در مورد این بازی بعداً امروز از پنلی در San Diego Comic-Con اعلام خواهد شد.

Marvel’s Spider-Man 2در 20 اکتبر برای PS5 منتشر شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *