توسعه دهنده Marvel’s Spider-Man 2 در مورد اسپویل های احتمالی آنلاین هشدار می دهد


تعداد زیادی نسخه بزرگ برای ماه آینده برنامه ریزی شده است، اگر نگوییم تمام سال. مرد عنکبوتی مارول 2. عاقبت مورد انتظار عنوان ابرقهرمانی سال 2018 Insomniac در 20 اکتبر برای PS5 عرضه می شود. با این حال، اگر کسی نسخه خرده‌فروشی را زودتر دریافت کند، ممکن است فاش شود (این اتفاق در نسخه‌های اصلی گذشته رخ داده است)، بنابراین توسعه‌دهندگان در مورد اسپویلر به بازیکنان هشدار می‌دهند.

او در توییتی نوشت: «با نزدیک‌تر شدن به انتشار آن، اسپویلرهای #SpiderMan2PS5 ممکن است به صورت آنلاین شروع به پخش کنند… ما سخت تلاش کردیم تا داستانی پر از شگفتی‌ها ایجاد کنیم، پس با احتیاط قدم بردارید و مراقب انتشار اسپویل‌ها باشید. لطفاً. بنابراین اگر بتوانید نسخه خود را زودتر دریافت کنید و بازی را انجام دهید، خوب است، اما Insomniac نمی‌خواهد آن را برای دیگران خراب کند.

با وجود ماندگاری طولانی مدت قبلی خود، مرد عنکبوتی مارول 2 اندازه آن تقریبا دو برابر است. این داستان همچنین پیتر پارکر و مایلز مورالس را به عنوان شخصیت‌های قابل بازی نشان می‌دهد که هر کدام درخت‌های مهارت خاص خود را دارند. اولی همچنین قدرت های سیمبیوت جدیدی را به دست خواهد آورد، اما قبلاً تایید شده است که Venom به عنوان یک شرور در کنار کراون و مارمولک ظاهر می شود.

در اینجا درباره ویژگی های دسترسی بازی بیشتر بدانید. همچنین می‌توانید فهرست جوایز جزئی Insomniac را در اینجا بررسی کنید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید