توسعه دهنده Marvel’s Spider-Man 2 آسیب سقوط و تنظیمات دستیار چرخش فرمان را تایید کرده است


پس از گزارشی از YouTuber Blitzwinger، Insomniac Games به IGN تأیید کرد که: مرد عنکبوتی مارول 2 تنظیمات آسیب سقوط وجود دارد. به‌طور پیش‌فرض خاموش است، و همانطور که داگ شیهان، مدیر برنامه‌نویسی ارشد اعلام کرد، این در پاسخ به تمایل بازیکنان برای «سفارشی کردن تجربه‌شان» است.

“چیزی که ما بیشتر و بیشتر می بینیم این است که بازیکنان دوست دارند بتوانند تجربه خود را شخصی سازی کنند. برای آن بازیکنان، ما توانایی فعال کردن آسیب سقوط را اضافه می کنیم (آسیب سقوط به طور پیش فرض خاموش است). “و اکنون می توانید جریمه کنید. -با تنظیمات Swing Steering Assist احساس تاب خود را تنظیم کنید. امیدواریم بازیکنانی که دوست دارند جزئیات را عمیقاً کنکاش کنند از آزمایش آن لذت ببرند.”

Sheahan به جزئیات زیادی در مورد Swing Steering Assist اشاره نکرده است، اما می‌تواند شامل این قابلیت باشد که بازی به طور خودکار شما را در جهت درست در حین تاب خوردن راهنمایی کند. این باعث می‌شود بازیکنان هنگام چرخش وب در شهر راحت‌تر بپیچند.

این اولین مورد در این سری در مورد آسیب سقوط است. مرد عنکبوتی مارول یا مایلز مورالس یک انتخاب وجود داشت. بعید است که برخورد با یک ساختمان با سرعت زیاد به پیتر یا مایلز آسیب برساند، اما ما نمی دانیم. در هر صورت، باید خطر بیشتری را برای تجربه نوسان وب کاربر ایجاد کند (اگر این همان چیزی است که کاربر می خواهد).

مرد عنکبوتی مارول 2 در 20 اکتبر برای PS5 منتشر شد. هفته گذشته طلا شد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید