توسعه دهندگان Marvel’s Spider-Man 2 در اوایل سال جاری کار بر روی ردیابی پرتوهای همیشه روشن را آغاز کردند


چه زمان بارگذاری بدون درز یا عملکرد. مرد عنکبوتی مارول 2 بسیاری از افراد را در سطح فنی تحت تاثیر قرار داده است. با این حال، شاید چشمگیرترین ویژگی این است که ردیابی پرتو، صرف نظر از حالتی که پخش کننده انتخاب می کند، همیشه روشن است. خواه 30 فریم در ثانیه، 40 فریم در ثانیه یا 60 فریم در ثانیه باشد، ردیابی پرتو فعال است. این بسیار چشمگیرتر است زیرا تعداد کمی از بازی ها (اگر وجود داشته باشند) به همان چیزی رسیده اند.

از این گذشته، توسعه دهنده Insomniac Games به تازگی کار روی این مورد را در اوایل سال جاری آغاز کرده است. مایک فیتزجرالد، مدیر فناوری هسته در مصاحبه با Digital Foundry گفت: مرد عنکبوتی بازی، یا اینکه Crank را با ردیابی پرتو خاموش می‌بینید. و وقتی آن اسکرین شات را می بینم، همیشه بلافاصله آشکار و همیشه ناامید کننده است. و همیشه آرزوی این بود. آیا عالی نخواهد بود اگر بتوانیم به معاوضه عملکرد/رزولوشن خالص برگردیم و مجبور به سازش های بزرگ نباشیم؟

و من فکر نمی‌کنم تا ابتدای امسال به آن متعهد باشیم، اما اساساً به روند عملکرد نگاه کردیم و گفتیم، “مطمئناً، کار درستی خواهد بود، اما بیایید روی آن کار کنیم.” با آخرین بازی آنجا بودم، اما معمولاً یک هفته یا بیشتر پس از انتشار به آنجا می‌رفتم. یا شاید درست قبل از ضرب‌الاجل باشد و من به اندازه کافی اعتماد به نفس ندارم. بنابراین این بار فقط کمی طول کشید، “نه، ما” این کار را انجام خواهیم داد و به جایی که باید باشیم می رسیم.

تجزیه و تحلیل نمودار را بررسی کنید. مرد عنکبوتی مارول 2 یاد بگیرید که چرا اینقدر خوب به نظر می رسد. این عنوان ابرقهرمانی جهان باز برای PS5 در دسترس است و در روز اول انتشار بیش از 2.5 میلیون نسخه فروخت و سریع‌ترین فروش را به عنوان بازی اول شخص پلی استیشن تبدیل کرد. و بررسی 9/10 ما را بخوانید تا ببینید چرا عالی است.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید