توسعه دهنده Marvel’s Spider-Man 2 در مورد اسپین آف احتمالی Venom – “Listen tofans” صحبت می کند.


مرد عنکبوتی مارول 2 در چندین منطقه جهان منتشر شد. این بدان معناست که میلیون‌ها طرفدار به قسمت سوم Insomniac علاقه دارند. مرد عنکبوتی کائنات. بدیهی به نظر می رسد که فصل های بیشتری در آینده وجود خواهد داشت، اما هنوز در برخی از جنبه ها علامت سوال وجود دارد. مثلا، مرد عنکبوتی مارول 3 آیا در آینده شاهد یک اسپین آف مستقل دیگر مشابه اول خواهیم بود؟ Marvel’s Spider-Man: Miles Morales، که بین قسط اول و دوم راه اندازی شد؟

جالب اینجاست که به نظر نمی رسد این موضوع دور از ذهن باشد. در واقع، یک اسپین آف کاملاً بر روی Venom نیز ممکن است روی میز باشد. هنگامی که در مصاحبه اخیر با Insider در مورد اسپین آف احتمالی Venom پرسیده شد، John Puckett، مدیر ارشد روایت در Insomniac Games، گفت که تیم سازنده قصد دارد پس از ونوم استراحت شایسته ای داشته باشد. مرد عنکبوتی مارول 2 هنگامی که سازمان پس از راه اندازی مجدداً تشکیل جلسه داد، تصمیم می گیرد که چگونه بر اساس “آنچه طرفداران واقعاً می خواهند” تصمیم بگیرد.

تمرکز ما روی مرد عنکبوتی 2، و کاری که ما می خواهیم انجام دهیم این است که منتظر باشیم و ببینیم که طرفداران چه واکنشی نشان می دهند.” ما قرار است به حرف‌های طرفداران‌مان گوش دهیم و از خود بپرسیم: «هواداران ما واقعاً چه می‌خواهند؟» بعد از اینکه همه به رختخواب رفتند و به تعطیلات رفتند، در مورد چیزهای زیادی صحبت خواهیم کرد. ”

به جرات می توان گفت که یک بازی مستقل با تمرکز بر روی Venom پس از این فیلم در میان طرفداران بسیار مورد تقاضا قرار خواهد گرفت. مرد عنکبوتی مارول 2 با این حال، همانطور که از سریال انتظار می رود، مسیرهای دیگری نیز وجود دارد که سریال می تواند در آینده داشته باشد. این تمام چیزی است که می‌توانم در اینجا بدون غوطه‌ور شدن در اسپویل‌های احتمالی بگویم.

در بررسی ما: مرد عنکبوتی مارول 2، به آن نمره 9/10 داد.مرد عنکبوتی مارول 2 دقیقاً همان دنباله‌ای است که شما می‌خواستید، و در حالی که این‌جا و آن‌جا تلو تلو می‌خورد، در نهایت تقریباً از هر جهت که مهم‌تر است نسبت به نسخه قبلی خود پیشرفت می‌کند. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید