Spot تلویزیونی سینمایی Marvel’s Spider-Man 2 رسما منتشر شد


پس از اولین باری که هفته گذشته در توییتر به صورت ویروسی منتشر شد (و حذف شد)، اسپات تلویزیونی فیلم مرد عنکبوتی مارول 2 اکنون به طور رسمی در دسترس است. این فیلم پیتر پارکر و مایلز مورالس را در حال نبرد با ونوم در منهتن به تصویر می‌کشد که مطمئن نیستند می‌توانند از عزیزانشان محافظت کنند یا خیر، اما مصمم به مبارزه هستند. آن را در زیر بررسی کنید. با این حال، مراقب اسپویل های بازی اول باشید.

9 ماه بعد تنظیم کنید Marvel’s Spider-Man: Miles Morales، دنباله آن پارکر را دوباره با هری آزبورن متحد می کند. وقتی همزیست پیتر را آلوده می‌کند، اوضاع در نهایت به سمت بهتر شدن می‌رود و به او توانایی‌های قدرتمندی می‌دهد، اما ذهنش را نیز منحرف می‌کند. اگر این کافی نبود، کریون و شکارچیانش به قصد شکار دکتر کرت کانرز، معروف به مارمولک، وارد شهر نیویورک شدند.

علاوه بر نقشه ای تقریباً دو برابر اندازه کار قبلی، مرد عنکبوتی مارول 2 دارای فعالیت‌ها و ماموریت‌های کاملاً جدید با گزینه جابه‌جایی بین پیتر و مایلز. این بازی در تاریخ 20 اکتبر برای PS5 منتشر خواهد شد، اما برخی از لباس های انحصاری در 12 اکتبر معرفی خواهند شد. منتظر اطلاعات بیشتر در هفته آینده باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید