Marvel’s Spider-Man 2 – Brooklyn 2099 و لباس Kumo فاش شد


پلی استیشن و مارول به طور انحصاری لباس جدید را معرفی می کنند مرد عنکبوتی مارول 2 در کامیک کان نیویورک 2023. اینها Brooklyn 2099 و Spider Suit هستند – آنها را در زیر بررسی کنید.

کارگردان خلاق، برایان اینتیهار، هنرمندانی به نام تائورین کلارک (طراح کت و شلوار بروکلین 2099) و موموکو هلو (خالق لباس عنکبوتی) روی صحنه پیوستند. در مورد افکارش در مورد کت و شلوار، کلارک گفت که یک “مواد دونده مانند” و یک رنگ مشکی مات تخت را انتخاب کرده است. کمی “براق” در بازی اضافه شد و او احساس کرد “بیش از حد صیقلی و زیبا” است.

برای لباس عنکبوتی (“kumo” در زبان ژاپنی به معنای عنکبوت است)، موموکو “رویکرد بسیار محتاطانه” را با خالکوبی های سنتی به سبک ژاپنی روی آستین ها در نظر گرفت. هر بازو خالکوبی متفاوتی دارد و خالکوبی روی پشت او شبیه یک عنکبوت است.طراحی بسیار شبیه به او است روزهای شیطان سریالی که داستان . مردان ایکس شخصیت های داستان های عامیانه ژاپنی.

مرد عنکبوتی مارول 2 در 20 اکتبر برای PS5 منتشر شد. دارای 65 کت و شلوار مختلف و بیش از 200 روش سفارشی سازی. برای اطلاعات بیشتر در مورد کت و شلوار نسخه Deluxe اینجا را کلیک کنید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید