بازیگر Marvel’s Spider-Man 2 می گوید که در اختیار داشتن سیمبیوت پیتر “بسیار اساسی و باورپذیر” است.


Insomniac Games تریلر معرفی خود را منتشر کرد مرد عنکبوتی مارول 2 ما اخیراً شرورهای جدید و بازگشتی و تأثیری که سیمبیوت روی پیتر پارکر گذاشته است را معرفی کردیم. گیم‌پلی موجود تا حدودی وضعیت وخیم ذهن او را نشان می‌داد، اما شنیدن صدای ناهنجار او به دوستانش تنها باعث شد که حالش خوب نباشد.

برای طرفداران مارول کامیکس، این بسیار دقیق است. با این حال، برای کسانی که فقط سیمبیوت را از زمان های غم انگیز می شناسند، مرد عنکبوتی 3، که میم Bree Maguire را ایجاد کرد، ممکن است یک حس جدید باشد. بازیگر یوری لوونتال، بازیگر نقش پیتر پارکر، به Collider گفت که مشتاقانه منتظر است تا طرفداران فیلم را تجربه کنند.

“دانستن اینکه قرار است سیمبیوت را دریافت کنم و برای مدتی باید نقش یک نوع کاملا متفاوت از پیتر پارکر را بازی کنم نیز بسیار هیجان انگیز بود، زیرا بازیگران عاشق بازی در نقش شخصیت های شرور هستند. اما نمی دانستم ساختن پیتر چقدر سخت خواهد بود. بد است. پیتر مرد عنکبوتی محله دوستانه شماست و می توانید او را وادار کنید دقیقاً برعکس خودش عمل کند یا مردم را در مقابل خود بسازید. درستش کن…

“در گذشته، شما می‌توانستید سیمبیوت را به پیتر بزنید و ناگهان او به بری مگوایر تبدیل شود، که گاهی اوقات می‌توانست خنده‌دار باشد، اما این به این دلیل است که آنها در این موضوع بسیار محتاط بودند. این چیزی است که می‌خواستم برایش هزینه کنم.” آن‌ها نمی‌خواستند شبیه یک شوخی، تقلید یا میم باشد.

منظورم این است که من مطمئن هستم که این بازی میلیون‌ها مم ایجاد می‌کند، اما آنها می‌خواستند آن را ثابت نگه دارند. همه چیز در مورد روابط و پویایی قدرت است. و تغییرات در چیزهای بازی قبلی، چه در بازی اول و چه در DLC.” مایل بازی هایی که دیدیم بنابراین من هیجان زده بودم که بخشی از آن باشم و واقعاً هیجان زده هستم که مردم با ما به آن سفر بروند. ”

لوونتال با ایفای نقش شخصیت های تاریک غریبه نیست. او صداپیشه ساسوکه اوچیها در فیلم است. ناروتو برای مدت طولانی وقتی از او پرسیدند که آیا صدای همزیست پیتر همان انرژی را دارد، او پاسخ داد: من آگاهانه فکر نکردم، “باید ساسوکه را وارد این موضوع کنم” اما همپوشانی اجتناب ناپذیر است.

“و ساسوکه جالب است، زیرا او به نوعی اولین شخصیتی است که من مجبور شدم این کار را انجام دهم یا در آن منطقه جستجو کنم. قبل از ساسکه، من می گفتم “اوه، چشمانم روشن شد”. قهرمان جوان، ساده لوح، پرانرژی و چشم روشن. اما اکنون، من 18 سال است که در نقش ساسوکه بازی می کنم، و هرگز قبلاً چنین نقشی نداشته ام. به گونه ای با آن مکان تاریک ارتباط داشتم که شاید نداشتم. داشت، و این قطعا کمک کرد.

“اما دوباره، آنها می‌خواستند که این موضوع بسیار منطقی و قابل باور باشد و برای پیتر قوس داشته باشد. او فقط یک سوئیچ را روشن نمی‌کند، این بار شما آدم بد را می‌گیرید، قدرت می‌گیرید، شروع به برداشتن مسئولیت می‌کنید، شما شروع می‌کنید. با برداشتن مسئولیت، و همه ما می دانیم که مسئولیت این فرنچایز و پیتر چقدر مهم است. برای اینسومنیاک بسیار مهم بود که نحوه خراب شدن آن و تأثیری که بر پیتر داشت را پیگیری کند.”

مرد عنکبوتی مارول 2 ” در 20 اکتبر برای PS5 منتشر خواهد شد و در حال حاضر برای پیش بارگذاری در دسترس است. در حالی که به نظر می رسد سفر پیتر با سیمبیوت بخش اصلی بازی است، Venom نیز حضور دارد و ویران می کند. اگرچه هویت واقعی آنها هنوز فاش نشده است، اما تهدیدهای زیادی برای پیتر و مایلز وجود دارد، از جمله Lizard و Kraven.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید