درباره گزینه های دسترسی Marvel’s Spider-Man 2 بیشتر بدانید، از کنترلر دسترسی PS5 پشتیبانی می کند


پس از انتشار بخشی از فهرست تروفی های مرد عنکبوتی مارول 2، بازی Insomniac گزینه های دسترسی عناوین ابرقهرمانی را در پست جدید وبلاگ پلی استیشن شرح می دهد. عملکردهای کارهای قبلی را به ارث می برد، Ratchet and Clank: Rift Apart ما همچنین ویژگی های جدیدی مانند اصلاح کننده های سطح چالش را معرفی خواهیم کرد.

اینها سلامت دشمن، آسیب دشمن و آگاهی مخفیانه را پوشش می دهند و می توانند روی Friendly، Awesome و Spectacular تنظیم شوند. همچنین می‌توانید Chase Assist را فعال کنید تا “سرعت هدف را پایین بیاورد، پنجره زمانی را برای فرار افزایش دهد، زمانی که هدف در محدوده است به طور خودکار متصل شود، و با فشار دادن R3 دوربین را دوباره هدف گیری کنید.” همچنین می‌توانید “تنظیم” کنید.

همچنین می‌توانید رویدادهای زمان سریع (QTE) را تکمیل کنید و به جای فشار دادن مکرر دکمه، ضربه و نگه‌داشتن را فعال کنید. همچنین می توانید میانبرهایی را به دکمه های D-pad چپ و راست اختصاص دهید، مانند تغییر گیم پلی با کنتراست بالا، حالت عکس، و تنظیم سرعت بازی (گزینه های 30، 50 و 70 درصد).

گزینه‌های بیشتری در دسامبر 2023 اضافه می‌شود، از جمله توضیحات صوتی برای فیلم‌ها، QTEها و موارد دیگر با پشتیبانی از زبان‌های انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، اسپانیایی کاستیلی، اسپانیایی آمریکای لاتین و ژاپنی. صفحه‌خوان‌های فیلم، زیرنویس‌ها و صدای محیطی FX نیز تأیید شده‌اند. در نهایت، این عنوان در تاریخ 6 دسامبر از Access Controller برای PS5 پشتیبانی می کند.

مرد عنکبوتی مارول 2 در 20 اکتبر برای PS5 منتشر شد.

Marvel's Spider-Man 2 - گزینه های دسترسی
Marvel's Spider-Man 2 - Accessibility Options_04
Marvel's Spider-Man 2 - Accessibility Options_03نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید