Marvel’s Midnight Suns – توانایی های استورم، نوبت های بعدی و غیرفعال های مشروح در نمایشگاه جدید


پسران نیمه شب مارول این هفته آخرین شخصیت DLC را در Blood Storm دریافت می کند.طوفان را اضافه کنید مردان ایکس با Next Turn، مکانیک جدید در سازنده عرشه تاکتیکی نوبتی، به فهرست خود اضافه کنید. بازی Gameplay Showcase را قبل از پخش زنده بررسی کنید.

پس از کشیدن کارت طوفان، کارت‌هایی که دارای کلمات کلیدی برای نوبت بعدی هستند، در صورت نگهداری و استفاده در نوبت بعدی قوی‌تر می‌شوند. به عنوان مثال، Ark یک کارت در زنجیره 1 است، اما نگه داشتن آن تا نوبت بعدی، دو زنجیره دیگر اضافه می کند. سپر طوفان 2 مقاومت را برای همه متحدان اعمال می کند. با این حال، استورم به ازای هر نوبت باقی مانده در دستش، یک مقاومت به دست می آورد. ارتقاء به کاراکترهای دیگر نیز شمارنده می دهد.

نوبت بعدی او نیز با غیرفعالش، طوفان طلوع، عالی کار می کند. 10٪ شانس برای اعمال بی حس کردن در حملات و قهرمانی ها. در صورت ارتقاء، این میزان برای هر کارت Storm در دست 5 درصد افزایش می یابد. اگر می‌خواهید فوراً در نوبت بعدی خود از توانایی‌های پیشرفته خود استفاده کنید، برکت الهه بلیط شماست. یک کارت طوفان بکشید و مکانیک نوبت بعدی را روی تمام کارت های طوفان در دستتان فعال کنید. برای کشیدن ۲ کارت Storm به جای ۱ کارت ارتقا دهید.

طوفان همچنین یک اتاق تهدید پیشرفته برای ابی به ارمغان می آورد. شما می توانید تعداد قهرمانان، سختی، انواع دشمن، سطح ماموریت و حتی مبارزه با تبهکاران را در طول آموزش تنظیم کنید.

Marvel’s Midnight Sons: Bloodstorm 11 می برای Xbox One و PS4 عرضه می شود. بازی پایه برای Xbox Series X/S، PS5 و PC در دسترس است. بررسی ما را اینجا ببینید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید