Marvel’s Midnight Suns – Storm DLC و نسخه PS4/Xbox One در 11 مه منتشر شد، نسخه سوییچ لغو شد


Firaxis و 2K تاکتیک‌های نوبتی RPGپسران نیمه شب مارولاواخر سال گذشته برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل فعلی عرضه شد و نسخه‌های PS4، Xbox One و Nintendo Switch تا تاریخ نامشخصی به تعویق افتاد. 2K به روز رسانی هایی را برای این نسخه ها ارائه کرده است.

پسران نیمه شب مارولدر 11 می برای PS4 و Xbox One عرضه خواهد شد، اما نسخه برنامه ریزی شده Nintendo Switch لغو شده است. بنابراین هرکسی که منتظر بازی روی یک هندلد هیبریدی است، باید برنامه ریزی متفاوتی داشته باشد.

عرضه نسل آخر بازی همزمان با انتشار چهارمین و آخرین DLC است.طوفان خونهمانطور که از نامش پیداست، Storm را به فهرست بازی اضافه می کند، ماموریت های داستانی و لوازم آرایشی جدیدی را اضافه می کند و ارتقای دیگری را برای ابی به ارمغان می آورد.

بازیکنانی که هر چهار DLC را تکمیل می کنند (سه مورد آخر Deadpool، Venom و Morbius را اضافه می کنند) دیدار نهایی را با هیولاهای اساطیر باستان تجربه خواهند کرد. تریلر زیر را ببینید،طوفان خوندانلود مطالب.

اوایل امسال، ناشر 2K این را فاش کردپسران نیمه شب مارولاین فیلم با استقبال خوبی از سوی منتقدان و تماشاگران مواجه شد، اما نتوانست انتظارات را برآورده کند. چند ماه پس از عرضه بازی، چندین چهره کلیدی Firaxis را ترک کردند.

پسران نیمه شب مارولاکنون برای PS5، Xbox Series X/S و PC در دسترس است. بررسی ما را اینجا بخوانید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید