Marvel’s Midnight Suns – Skills، Heroic Cards و موارد دیگر در تریلر نمای کلی جدید


پسران نیمه شب مارولیک RPG نوبتی جدید از Firaxis است که یک هفته از انتشار آن گذشته است. اما هیاهو متوقف نمی شود، زیرا تریلر جدیدی منتشر شده است که تمام اصول مبارزه را برجسته می کند.

بازیکنان با انتخاب تیمی متشکل از سه قهرمان، در نبردهای نوبتی با دشمنان بی شماری از HYDRA گرفته تا شیاطین شرکت می کنند. به جای انتخاب آزادانه توانایی ها، هر قهرمان یک کارت مربوطه دارد. کارت ها می توانند متحدان را تقویت کنند، در محدوده حمله کنند، یا دشمنان را پرتاب کنند. برخی از کارت‌ها هزینه قهرمانی نیز دارند که در طول زمان تولید می‌شوند (برخی قهرمانان می‌توانند روند را تسریع کنند)، که مزایای زیادی به همراه دارد.

خارج از جنگ، شما به عنوان یک شکارچی در ابی پرسه می زنید و با اعضای مختلف تیم ارتباط برقرار می کنید. برای ارتقاء سطح غیرفعال ها مفید است و آنها را حتی قدرتمندتر می کند. پسران نیمه شب مارول این بازی در تاریخ 2 دسامبر برای Xbox Series X/S، PS5 و PC منتشر خواهد شد و نسخه‌های Xbox One، PS4 و Nintendo Switch بعداً منتشر خواهند شد. در تاریخ 29 نوامبر، ما قصد داریم یک پخش زنده “ویژه” برای بزرگداشت این انتشار انجام دهیم، بنابراین لطفا منتظر گزارش بعدی باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید