Marvel’s Midnight Suns منتشر شد، تریلر Accolades منتشر شد


با یکدیگر پروتکل کالیستو چه زمانی Need for Speed ​​Unbound، پسران نیمه شب مارول جمعه گذشته منتشر شد. این بازی که روی Xbox Series X/S، PS5 و PC موجود است، می‌تواند تیم‌های مختلف Super Heroes Marvel را برای رویارویی با تهدید Lilith تشکیل دهد. تریلر تحسین‌شده‌ای را که ستایش منتقدان را برجسته می‌کند، در زیر ببینید.

توسعه یافته توسط Firaxis، XCOM تیم، پسران نیمه شب مارول این یک مبارز کارتی مبتنی بر نوبت است. بازیکنان حداکثر سه قهرمان را انتخاب می کنند و برخی از ماموریت ها به قهرمان داستان، شکارچی، نیاز دارند. دسته کارت خود را سفارشی کنید هر کارت مربوط به یک حرکت متفاوت، از جمله توانایی های قهرمانانه است.

در میدان نبرد اهداف و دشمنان متفاوتی وجود دارد و مهم است که بدانید چگونه از محیط استفاده کنید، از جمله اینکه دشمنان را به خطر بیندازید. سفارشی سازی های مختلفی در دسترس هستند و هر قهرمان هدف متفاوتی را دنبال می کند. مرد عنکبوتی با کشتن دشمنان قهرمان می‌سازد و گوست رایدر سلامتی را فدا می‌کند تا صدمات زیادی وارد کند.

برای اطلاعات بیشتر، راهنمای مبتدی نهایی ما را در اینجا بررسی کنید. همچنین بررسی ما را اینجا ببینید. پسران نیمه شب مارول همچنین برای Xbox One، PS4 و Nintendo Switch نیز عرضه می شود، اما تاریخ انتشار آن اعلام نشده است.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید