Marvel’s Midnight Suns – DLC نهایی Bloodstorm اکنون در دسترس است


Firaxis چهارمین و آخرین DLC خود با نام Blood Storm را منتشر کرد. پسران نیمه شب مارول. Ororo Munroe که با نام Storm از X-Men نیز شناخته می شود، با ماموریت های داستانی جدید به فهرست می پیوندد. مالکیت و تکمیل تمام مسابقات DLC باعث باز شدن یک “پایان جایزه” می شود که در آن بازیکنان با “هیولاهای اساطیر باستانی” مبارزه می کنند.

ماموریت استورم شامل جست و جوی جهش یافته های جدید با ولورین و مجیک علیه نوه رد اسکال، سین است. طوفان های دستکاری آب و هوا می توانند رعد و برق و بادهای قدرتمندی را ارسال کنند که می تواند به دشمنان آسیب برساند. کارت های او مکانیک نوبت بعدی دارند و نگه داشتن کارت برای نوبت باعث افزایش آسیب و اثرات می شود.

این DLC همچنین شامل 3 پوسته قهرمان و 7 لباس Storm Abbey است. همچنین ارتقای اتاق تهدید پیشرفته ابی را فراهم می کند و به شما این امکان را می دهد که برخوردهای آموزشی خود را بیشتر سفارشی کنید (از جمله گزینه مبارزه مجدد با باس ها).

پسران نیمه شب مارول برای Xbox Series X/S، PS5 و PC موجود است. همچنین امروز برای Xbox One و PS4 عرضه شد، اما نسخه Nintendo Switch لغو شده است.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید