توسعه‌دهنده «پسران نیمه‌شب» مارول از اخراج کارگران رنج می‌برد


به دنبال شهرت تجاری ضعیف آن، پسران نیمه شب مارول، توسعه دهنده Firaxis گزارش شده است که با اخراج مواجه است. یک منبع “آشنا با استودیو” به Axios گفت که حدود 30 توسعه دهنده دیروز شرکت را ترک کردند.

یکی از نمایندگان 2K Games، برچسب انتشاراتی Firaxis، که متعلق به Take-Two Interactive است، گفت که این کاهش مشاغل نتیجه “تیزکردن تمرکز ما، افزایش کارایی و همسو کردن استعدادهایمان با اولویت های اصلی ما است.” همچنین اطمینان داد که استودیو همچنان “روی توسعه بازی های ویدئویی مورد تحسین منتقدان” متمرکز است.

متأسفانه، امروزه چنین اخراج هایی به امری عادی تبدیل شده است. در اوایل سال جاری، مایکروسافت 10000 کارمند خود را اخراج کرد که بر اساس گزارش ها بر The Coalition، Bethesda و 343 Industries تأثیر گذاشت.سونی Pixelopus را خاموش کرد جن بتن شوتر علمی تخیلی اعلام نشده Final Strike Games برای PS5 و PC لغو شده است و ظاهراً منجر به تعلیق شده است. همچنین در فیلم The Molasses Flood کار می کند جادوگر اسپین آف پروژه سیریوس، که در اوایل این ماه چندین کاهش دریافت کرد.

این برای Firaxis چه معنایی دارد، مخصوصاً با کنار رفتن کارگردان جیک سولومون و رئیس استودیو استیو مارتین، باید دید. مثل همیشه برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید