Marvel’s Guardians of the Galaxy اکنون Steam Deck تایید شده است


نگهبانان کهکشان مارول ممکن است Eidos Montreal در زمان عرضه در سال 2021 به سطح مورد انتظار فروخته نشده باشد، اما عنوان اکشن ماجراجویی تک نفره Eidos Montreal هنوز به طور گسترده توسط بازیکنان آن تحسین می شود. این بازی در حال حاضر بر روی کنسول ها و رایانه های شخصی موجود است و برای سایر پلتفرم ها نیز کاملاً بهینه شده است.

Eidos Montreal اخیراً در توییتر تأیید کرد که: نگهبانان کهکشان مارول اکنون به طور رسمی Steam Deck تایید شده است. این بدان معناست که برای دستگاه های قابل حمل کاملاً بهینه شده است. قبلاً در Steam Deck قابل پخش بود، اما برچسب Verified از Valve دریافت نکرد. هر کسی که می خواهد بتواند بدون مشکل بازی ها را در حال حرکت انجام دهد، می تواند این کار را انجام دهد.

بررسی بازی در زمان عرضه به آن امتیاز 8/10 را به شرح زیر داد:نگهبانان کهکشان مارول ممکن است اعداد باشد، اما به لطف درک خوب این ویژگی است که تجربه لذت‌بخشی را با شخصیت‌های عالی و داستانی جذاب ایجاد می‌کند. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

نگهبانان کهکشان مارول بر روی PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC موجود است. تا نوامبر سال گذشته تعداد بازیکنان از مرز 8 میلیون نفر گذشت.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید