Marvel’s Blade در مراحل اولیه توسعه است


بی حرمتی 2 و حلقه مرگ استودیو Arkane Lyon هفته گذشته در مراسم The Game Awards با چیزی که یکی از بزرگ‌ترین و شگفت‌انگیزترین اعلامیه‌های رویداد بود، روی صحنه رفت. تیغه مارولبا این حال، به نظر می رسد مدتی طول بکشد تا جزئیاتی در مورد بازی مشاهده کنیم.

در یک پست وبلاگی همراه با اعلامیه بازی در وب سایت رسمی Bethesda، این شرکت تایید کرد که Arkane Lyon “به تازگی توسعه را آغاز کرده است.” تیغه مارولاین بدان معناست که احتمالا چندین سال تا انتشار بازی می گذرد.

چند جزئیات سریع دیگر در مورد بازی که در The Game Awards تایید شد نیز در پست وبلاگ تکرار شد، از جمله اینکه این بازی اولین بازی سوم شخص Arkane است و کاملاً تک نفره است. تیغه مارول داستانی اصلی را روایت می کند و در “منطقه ای منزوی از پاریس در بحبوحه یک وضعیت اضطراری فراطبیعی” روایت می شود.

در ضمن، همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، تیغه مارول درست است که این یک کنسول انحصاری ایکس باکس است، با توجه به این واقعیت که از یک استودیوی شخص اول متعلق به مایکروسافت تولید می شود، اما Bethesda از اظهار نظر در مورد اینکه آیا واقعاً این اتفاق خواهد افتاد یا خیر، خودداری کرده است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید